Quaresma: Sorun bensem ayrılabilirim

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde 4-2 kaybettiği Genk maçının ardından flaş açıklamalarda bulundu. Quaresma taraftarların tepkisini yorumladı.

FUTBOL 26.10.2018, 00:22 27.10.2018, 09:36 kartalbakışı.com
1441
Quaresma: Sorun bensem ayrılabilirim

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi I Grubu üçüncü maçında Genk'e 4-2 mağlup oldu. Maç içinde Beşiktaş taraftarlarının yoğun tepkilerine maruz kalan Ricardo Quaresma maç sonrasında yaptığı açıklamada çarpıcı ifadeler kullandı.

"Bana tepkiler vardı, bunlar normal. Kötü olduğumu ya da fazlalık olduğumu düşünüyorlarsa bana tepki gösterebilirler. Bu tepkileri anlayabilirim ama lütfen genç oyuncuları ıslıklamasınlar. Bana tepki göstersinler." diyen Quaresma şu sözleriyle ayrılık sinyali verdi: "Ben bu takımdan bir kere ayrıldım ve geri döndüm. Eğer sorun bensem, Ocak ayında yine ayrılabilirim."

Yorumlar (3)
Tanju perk 2 yıl önce
Hemen gitsin yeter artık sıktı
Sermet sezen 2 yıl önce
Sorun her sene iyileri satıp, takıma yaşlıları dolduran Fikret Orman.Takımda ne geri dörtlü ne orta saha nede forvet kaldı.Takım emekliliği gelmiş adamla dolu.Temizlenmesi artık zor.Gençlere de hak verilmiyor.yazık çok yazık
Sermet sezen 2 yıl önce
Koskoca maçta 2 orta yaparak korner atarak para kazanılmaz defol git artık