Quaresma Portekiz'i karıştırdı

Bir dönem Beşiktaş forması giyen ve şu an Porto'da oynayan Ricardo Quaresma, Estoril maçının ardından gündem oldu.

Quaresma Portekiz'i karıştırdı

Porto'nun, Estoril deplasmanında son dakikada aldığı 1 puanın ardından maçtaki performansı yüzünden çok fazla eleştirilen ve taraftarların hedefi haline gelen Beşiktaşlı eski futbolcu, müsabaka boyunca taraftarlar tarafından protesto edildi.

Taraftarların kendisine karşı tezahüratlarına sessiz kalamayan Ricardo Quaresma, yedek kulübesine giderken havaya tükürdü ve matarasındaki suyu dışarıya püskürttü.

Quaresma'nın bu hareketi karşılaşmanın hakemi Artur Dias'ın gözünden kaçarak cezasız kalırken, Portotaraftarları daha da öfkelenerek protestoların dozu arttı ve Portekiz'de gündeme oturdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil
Cemil - 4 yıl Önce

Yuzbinlerce Besiktas taraftari. onu cok seviyor! Keske geri donse.

Murtaza
Murtaza - 4 yıl Önce

Ricardo quaresma, turkuyeye gelmis en yetenekli futbolcu. Ronaldo dan fazla bir farki yoktu. Simdiki Ucuz Besiktas kadrosunu topla, bir tane quaresma etmez! Orman ve yonetimi her konuda basarisiz. Bunlar gidince quaresmayi takimin basinda kaptan olarak gormek istiyoruz. Q7 gelince taraftarlarda maclara gitmeye baslar!

Egede
Egede - 4 yıl Önce

Yetenek 100 ama karakter ve takım oyunu 0, böyle futbolcuları takımda görmek istemiyorum. Şu an Beşiktaş'ta oynayan hiç bir futbolcunun tırnağını değişmem onunla. Teşekkürler yönetim

Tansu
Tansu - 4 yıl Önce

Egede sen istemiyorsun ama taraftarin yuzde 70' i onu seviyor ve onu yolladigi icin ormani affetmiyor. Maca kac kisi gidiyor dikkat et. Inan simdi bile bir anket yapilsa baskandan fazla seveni vardir q7' nin. Ormani 10 bin uye, 20 binde seyirci tutar. 30 bin oy alir. Quaresmanin sevgi oylari milyonu gecer inanki!

Hasan
Hasan - 4 yıl Önce

Bu haberin altına bile Quaresma için iyi şeyler söylemeyi başarabilen (!) taraftar oldukça bizim hala katedecek çok yolumuz var demektir. Beşiktaş taraftarınının gerisinde değil, taraftarı BEŞİKTAŞIMIZIN çoooooooook gerisinde...

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

tansu, hangi taraftarın % 70 inden bahsediyosun. ya yaşınız yetmiyor ya da balık hafızalısınız. adamın kaç maçta attığı tekme ve kasıtlı gördüğü kartlarla takımı sattığını unuttunuz. birkaç maç dışında- manisa karabük vs- kazandırdığı maç yoktu.2 hareket yapıyor kaybedince gidip rakibi tekme tokat yere indiriyordu. aç izle görürsün ne dandik bir adam olduğunu.istemiyoruz böyle adamları. susun artık

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

çok iyi bir topçu olabilir ama çok amatör bu yetenekle yoksa ronaldoyu geçerdi ama görüyorsunuz halini porto bile ıslıklıyo gittiği her yerden kovuluyor. kimse beşiktaşımdan büyük değil.

maf
maf - 4 yıl Önce

Haberde diyor ki;Performasnı yüzünden eleştirilen Q7, yani çok köt performasn gösteren Q7,taraftarlara hakaret eden Q7, aynısı bizde oynarken de yapmıştı. Ama bazı taraftarcıklar hala çinegeneyi ağzından düşürmüyor.Yok efendim taraftarlar o omadığı için maça gelmiyormuş Eğer öyle tarfatar varsa, q7 gitti diye maçlara gelmiyorsa o taraftar bozuntuları siiktir olup gitsinler. DEĞİL MAÇLARA GELMEK BİR DAHA ŞANLI bEŞİKTAŞIMIN ADINI DAHİ O PİS AĞIZLARINA ALMASINLAR.