Quaresma: Pas atan yok

Sporting Lizbon maçında etkisiz bir oyun ortaya koyan Quaresma, “Gökhan Töre dışında bana pas atan yok” diye yakındı.

FUTBOL 03.10.2015, 12:41 03.10.2015, 12:43

 Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma sıkıntısı devam ediyor. Sporting Lizbon maçına ilk 11’de başlayan ancak oyunda kaldığı 89 dakika boyunca varlık gösteremeyen Portekizli, maç sonrası sitemkardı. Soyunma odasında şikayetini dile getiren tecrübeli oyuncunun, “Sahada garip bir durum söz konusu. Gökhan Töre dışında bana top atan yok. En son sağ kanatta bomboştum, Oğuzhan topu atmadı. Kendi adıma bir sitem değil bu. Tabii ki benim başarım değil takım önemli. Ama bu durum takımın başarısını da etkiler” diye konuştu. 

GERİLİM YAŞANMADI 

Quaresma’nın bu sözleri diğer oyuncular arasında soğuk bir duş etkisi yaratsa da, kimse Portekizli yıldıza bir cevap vermeyince herhangi bir gerilim yaşanmadı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ise maç sonrası takımı tebrik ederken, “1 puan da bu grupta çok kritik bir değerde. Kötü bir sonuç...

Kaynak: Habertürk
Yorumlar (3)
Yemezbey 4 yıl önce
Olcay ve çetesi iş başında, Q7'yi parlatmayıp Olcay'a kontenjan açmaya çalışıyorlar, sadece 2 yıldız getirirlerse böyle olur, Dudzak ve Lucas alınmalıydı, yerlilerin burnu fazla kalktı.
Yemezbey 4 yıl önce
Bir de yabancı forvet alınmalıdır, Cenk'le Gomez'in aralarındaki rekabet takıma zarar veriyor, yerlilerin gruplaşması onu da rahatsız ediyor.
Coskun 4 yıl önce
Evet dogru. Cok musait durumda 2 topu atmadilar. Tabi tabi q7' yu kiskaniyorlar ve basafili olmasini istdmiyor bu acemiler! Sebebide su hicbidini quaresma kadar sevmiyor Besiktas taraftari. o cok seviliyor 4 sene gecti hala seviliyor ondan!