Quaresma o hareketi anlattı!

Portekizli yıldız, kasti bir hareketi olmadığını savunarak, “Jorquera'ya görüntülerdeki gibi tekme atsaydım o şu anda hastanede olurdu. Jorquera, pozisyon gereği benim önüme geçti.

Ayağımı kaldırmış bulunduğum için onun beline vurmuş gözüktü” dedi. Kendisinin de her maçta çok sayıda tekme yediğini belirten Quaresma, “Diz kapaklarımın altından sürekli itibaren darbeler alıyorum.

Ayağımı kaldırmış bulunduğum için onun beline vurmuş gözüktü” dedi.Kendisinin de her maçta çok sayıda tekme yediğini belirten Quaresma, “Diz kapaklarımın altından sürekli Jorquera'ya kesinlikle kasti faul yapmadım. Sakatlıkların ne demek olduğunu biliyorum. Futbol yaşamımda meslektaşlarıma hiç futbol dışı hareket yapmadım” diye konuştu.

Quaresma kariyerindeki 495 maçta 115 kez sarı kart görürken 10 kez de kırmızı kartla sahadan atıldı.

Bursaspor'u yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir virajı geçtiklerini belirten Quaresma, “3. yıldızı takmak için 3 maçımız kaldı. Taraftarlarımızın strese girmesine gerek yok” dedi.

***

***

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 09:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 2 yıl Önce

Bir besiktasli olarak bu pozisyonda katilirim ama bilal kisaydi yanilmiyorsam onun ayagina basmaya calisti denk gelmedi o pozisyondan haberi yok galiba. O hareket futbol icinde olağan şeyler mi yakismadi ne olursa olsun atılmış olsaydı belkide kazanamayacktik