Quaresma imzayı attı

Beşiktaş Quaresma'da mutlu sona ulaştı. Portekizli yıldız için kulübü Porto'ya 1.2 milyon euro ödeyecek Kartal, Q7 ile 2 yıllık mukavele imzaladı

Quaresma imzayı attı

Siyah-beyazlılar, Ricardo 'ya dün gece 2 yıllık imza attırdı.  Başkanı Fikret Orman, bir süre önce Londra'da Quaresma ile görüşüp, prensip anlaşmasına varmıştı. Siyah-beyazlı yönetim dün gece de 31 yaşındaki oyuncunun bonservisi konusunda kulübü  ile masaya oturdu. Quaresma için 2 milyon euro isteyen Portekiz ekibine 1.2 milyon öneren siyah beyazlılar, yapılan son pazarlıkların ardından el sıkıştı. Ricardo Querasma'ya da yıllık 1.6 milyon euro'dan 2 yıllık imza attıran siyah- beyazlı yönetim, yıldız oyuncuyu yarın İstanbul'a getirecek. Quaresma sağlık kontrolünden geçtikten sonra Beşiktaş'ın Avusturya'daki ikinci etap kampına katılacak.

GARANTİYİ VERDİ 
Yönetici Ahmet Ürkmezgil, Q7'nin çok farklı döneceğini söyledi. Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Ürkmezgil, "Yarım bıraktığı şeylerin telafisi için Quaresma daha verimli bir futbolcu olarak dönecek. Zaten başkan buna kanaat getirmeseydi, transfere izin vermezdi" dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Suleyman
Suleyman - 3 yıl Önce

Orman Dua etsin quaresmaya. Ama quaresma da kurtaramayacak onu ilk secimde gidecek ve Besiktas bu 3 senelik kabustan kurtulacak!

grkan
grkan - 3 yıl Önce

ne kadar fikret orman hatasını farketsede q7 onu kurtaramaz

HasanD
HasanD - 3 yıl Önce

Yönetimin prestiji adına en kritik isim Şenol Güneş'tir, diğerleri detay...