Quaresma: 'Benimle mutlu değillerse...'

Beşiktaş'ın yıldızı Quaresma'dan son dakika açıklaması geldi. Portekizli yıldız, sosyal medyadan "Başkanın verdiği açıklamaya yönelik bir yorum yapmayacağım. Benimle mutlu değillerse benimle bir toplantı yapmaları yeterlidir" paylaşımını yaptı.

FUTBOL 18.06.2019, 15:31 20.06.2019, 21:12 kartalbakışı.com
2866

Beşiktaş'ta Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma, Fikret Orman'ın, "Parasını verin, gönderin gitsin" dediği iddia edilen ifadelerine Instagram'dan yanıt vermişti. 

Portekizli oyuncu, "Başkanın verdiği açıklamaya yönelik bir yorum yapmayacağım. Benimle mutlu değillerse toplantı yapmaları yeterlidir. Şu anda tatildeyim, gelince İstanbul'a gelince gerçekleri açıklayacağım. İsteyen, istediğini düşünmekte özgürdür" sözlerini kullandı.

Siyah beyazlılar ise böyle bir ifadenin kullanılmadığını duyurdu.

"FİKRET ORMAN'IN ÖYLE BİR İFADESİ YOK"

İşte Beşiktaş'ın açıklaması; "Fanatik Gazetesi'nde bugün Orhan Yıldırım imzasıyla 'Parasını verin, gönderin' başlığıyla yayınlanan haber yine yalan ve gerçek dışı masa başında üretilmiş bir haberdir. Başkanımızın da İkinci Başkanımızın da haberde yazdığı gibi bir ifadesi olmamıştır.

Daha önce de defalarca yalanladığımız ve kendi kafasında ürettiği kurgu haberlere devam eden Orhan Yıldırım isminin camiamıza zarar vermekten başka hiçbir amacı olmadığı maalesef kolayca görülmektedir. Büyük Beşiktaş camiasının şimdiden bundan sonra da bu isim tarafından yapılacak haberlere itibar etmemesini önemle rica ederiz."

İŞTE KARŞILIKLI AÇIKLAMALARA NEDEN OLAN O HABER

Siyah-Beyazlılar'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Şubat ayından beri maaş ödemelerinin yapılmadığı gerekçesiyle kulübe avukatı aracılığıyla ihtar göndermişti. Yaklaşık 1 milyon Euro'luk alacağının ödenmesi için verdiği süre bugün dolacak olan Q7, bu hareketiyle Başkan Fikret Orman'ı adeta çıldırttı.

Fanatik Gazetesi'nin deneyimli Beşiktaş muhabiri Orhan Yıldırım'ın haberine göre; Konuyu İkinci Başkan Serdal Adalı'yla birlikte değerlendiren Başkan Orman'ın, "Kulüpten adeta servet kazandı. En kritik maçlarda takımı yalnız bıraktı. Bir de kalkmış şikayetçi olmuş. Ödemelerdeki gecikme her kulüpte olduğu gibi bizde de var. Parasını verin, gönderin gitsin" dediği öğrenildi.

Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'a ilk transferinde büyük rol oynayan ve tecrübeli kanat oyuncusuyla arasındaki abi-kardeş ilişkisi bilinen Adalı'nın da ilk etapta bu oyuncunun kalması yönünde görüş bildirmesine rağmen son gelişme sonrasında kararını değiştirdiği kaydedildi.

Sporx

Yorumlar (3)
Kartal 2 yıl önce
Ulan orman yine seçildin ben sana değil seni secene diyorum
Sermet 2 yıl önce
Başkan efendi para işlerini kim çözecek
Futbolcuların alacaklarını ödemezsen,geciktirirsen disiplini nasıl sağlayacaktır, nasıl şampiyon olacaksın.Sen nasıl Başkansın birader
Fanatik 2 yıl önce
Büyük Başkana laf söyleme, sen kimsin Ulan...!!!!!!!!