Q7'nin Avcı ve Orman'la görüşmesinin detayları...

Beşiktaş'ta, adı bir süredir ayrılık haberleriyle anılan Ricardo Quaresma'ya, Fikret Orman, “Alacaklarını bırak yollarımızı ayıralım” dedi. Portekizli yıldız ise, “Kampta hocama kendimi göstereceğim. Performansıma göre karar versin” yanıtını verdi.

FUTBOL 11.07.2019, 11:15 13.07.2019, 11:34 kartalbakışı.com
499

1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen teknik heyetin gelecekle ilgili planlarında yer almayan ve ABD'ye transferi konuşulan Ricardo Quaresma, Başkan Fikret Orman'la görüştükten sonra takımla birlikte çalışmalara başladı. Perde arkasında yaşananlar ise şöyle: Abdullah Avcı, 35 yaşındaki yıldız için yaptığı görüşmede, "Ricardo'nun kalması halinde, sonradan oyuna alırım ve 30 dakika gibi kısa sürelerde görev veririm. Kendisini 11'de düşünmüyorum. Benim ilk planımda Tyler Boyd var" ifadelerini kullandı. Başkan Orman da Quaresma ile pazartesi günü Ümraniye'de bir araya geldi.

HIRSLI BAŞLADI, TEBRİĞİ ALDI

Orman; tecrübeli futbolcuya, "Geçmiş alacaklarını bırak, sözleşmeni karşılıklı feshedelim. ABD'de 2-3 yıl daha forma giyer, para kazanırsın" dedi. Quaresma ise Beşiktaş'ı çok sevdiğini belirterek, "Burada mutluyum, kampta hocama kendimi göstermek istiyorum. İdmanlardaki performansıma göre karar versin. Sonra gerekirse tekrar konuşalım" karşılığını verdi. Beşiktaş'ın yeni sezon hazırlıklarının ilk üç gününde hırslı ve istekli görünen Quaresma, Riva'da öne çıkan isimlerden biri oldu. Avcı, dünkü idmanda performansından memnun kaldığı oyuncusunu tebrik etti.

Sabah / Ogün Şahinoğlu

Yorumlar (2)
ali cannm 2 yıl önce
Q7 kdr bşnza tş dşsün her bir yere gönderdnz BJK EN İYİSİ Q7 yac aMA kötü LENSE cıtınz cıkmıyor GÖNDERSENZYA ONUDA görelim Q7 korkn bsn yemmezler Q7 kötlyn sz sözlrinizi
poyraz dk 2 yıl önce
biline avci gider baştan yenilgilerle başlarsa hatta orman bi,le gider ama Q7 kalır 37 emreyi oyntan avcı ilk 11 Q7 oynatmazsa zaten sevilmiyor krediside yok nokta