Portekizli yıldızla özel görüşme

Kasımpaşa maçında oyundan alındığı içinmorali bozulan Portekizli’yle yakından ilgilenen kurt hoca, “Taktiksel sebepler yüzünden seni kenara aldım. Asla pes etme” dedi.

FUTBOL 04.11.2015, 11:25 04.11.2015, 11:30
1308

 BEŞİKTAŞ’A büyük ümitlerle transfer edilen Ricardo Quaresma, ligin 10. haftası geride kalırken beklentilerin uzağında kalmıştı. Başarılı oyuncu hırçın tavırlarıyla da dikkat çekerken, Kasımpaşamücadelesine ilk 11’de başlamıştı. Ancak yine hayal kırıklığı yaratan Quaresma kenara alınmıştı. Morali iyice bozulan Portekizli futbolcu, Kasımpaşa mücadelesinin sonrasında soluğu teknik direktör Şenol Güneş’in yanında aldı. Oyunu açmak adına bireysel yeteneğini kullanmak istediğini belirten tecrübeli oyuncu, hocasından anlayış bekledi.


TEKNİK direktör Şenol Güneş de her zaman olduğu gibi oyuncusuna anlayışlı bir şekilde yaklaştı. Quaresma’nın iyi niyetinden şüphesi olmadığını dile getiren kurt hoca, “Sana güvenimtam.Ne kadar oynamak istediğini ve takıma katkıda bulunmak için çırpındığını biliyorum. Sadece oyuna biraz daha hız kazandırmak için Gökhan Töre’yi oyuna aldım. Bu kararımtamamen taktikseldi. Kendini üzme ve aynı şekilde çalışmaya devamet. Bu takıma verecek çok şeyin var” dedi. Portekizli oyuncunun da anlayışlı tavrından dolayı hocasına teşekkür ettiği kaydedildi.KAYNAK: AMKSPOR
Yorumlar (1)
... 5 yıl önce
Alttan alinmasi gereken bir oyuncu varsa bu sakincalidir.