Portekiz'den flaş açıklama:

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları dört bir koldan devam ediyor. Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic'in ısrarlı bir biçimde 'sağ beke' transfer istemesinden ötürü harekete geçen Beşiktaş Yönetimi, bir yandan Linnes, başka bir yandan da Maxi Pereira için nabız yoklamaya devam ediyor.

Portekiz'den flaş açıklama:

Linnes'in bonservis bedeli için Molde'den indirim bekleyen Beşiktaş, Benfica ile bulunan sözleşmesi bitecek bulunan Maxi Pereira'nın transferi için oyuncunun mümessili Paco Casal ile ön görüşme yaptı.

Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Casal, 'Maxi için Benfica ile müzakare halindeyiz, önceliğimiz her vakit Benfica fakat sözleşme koşulları ve süresi meselesinde bir takım anlaşmazlıklar var. Maxi için İspanya ve Türkiye'den bir takım takımlar ile görüştük ve Benfica'nın tutumu devam ettiği sürece bu görüşmeler devam edecek. Maxi, uzun bir süredir Portekiz'de ve Benfica'da olmaya devam etmek istiyor fakat şartlar olgun değil' ifadelerini kullandı.

Benfica ile bulunan sözleşmesi sezon sonunda bitecek bulunan Maxi Pereira için kısa bir vakit öncelikle Liverpool da devreye girmiş fakat Benfica'nın istek ettiği 5.5 milyon avroluk bonservis bedeli İngiliz temsilcisinin transferden çekilmesine yol açmıştı. 30 yaşındaki Maxi'nın transferi için 2.5 milyon avroluk transfer bütçesi belirleyen Beşiktaş, Molde'nin Linnes'te indirime gitmesi mecburiyetinde Uruguaylı oyuncunun transferini askıya alacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

sezon sonunda bunu alir cöpcü fiko

hüseyin
hüseyin - 4 yıl Önce

Koskoca Beşiktaş başkanına söylediğin yakışıyor mu.çöpçü s2sin seni

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

hüseyin annene slm söle benden anladin sen

marco
marco - 4 yıl Önce

hüseyin siktir et beşiktaşlı olmadığı belli renkli yavşağın

Okan Koç
Okan Koç - 4 yıl Önce

Bırakın şu renkliyi aldırış etmeyin yorumlarını..