Portekiz'de gündem Quaresma

Dünya Kupası'nda grubun son maçında Portekiz, İran'la 1-1 berabere kalırken, takımının tek golünü atan Quaresma, Portekiz basınında manşetlere çıktı.

FUTBOL 26.06.2018, 10:00 27.06.2018, 10:50 kartalbakışı.com
617

Dünya Kupası'nda grubun son maçında Portekiz, İran'la 1-1 berabere kalırken, takımının tek golünü atan Quaresma, Portekiz basınında manşetlere çıktı.

İran karşısında oynadığı futbolla maçın adamı seçilen ve attığı müthiş golle tribünleri ayağa kaldıran Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Ricardo Quaresma, Portekiz basınında manşetlere çıktı.

Portekiz'in en önemli gazetelerinden Abola, Quaresma'nın attığı trivela gol için 'Sansasyonel' ibaresini kullandı.

Quaresma'nın oyunun lideri olduğunu ifade eden gazete, "Yaptığı trivelayla stadyumu ayağa kaldıran Quaresma, İran karşısında oyunun lideri oldu" ifadesine yer verdi.

Ajansspor

Yorumlar (1)
sahin 3 yıl önce
arkaslar Q7 yolamak hata dir.. Ronaldo oynadi takımda ondan daha iyi oynamasın bjk daha 3 yıl oynar. bjk pepe satsa vida tutsa anlarım da Q7 sahip.. yerine lens ve toren koyması ne olacak belli degil.. orta saha bitti. forvet bittik.. kanatlar ve deafns kaldi.. pepe ve Q7 giderse yani takim eser kalmaz.. 15 milyon euro veren varsa Q7 alsın.. 10 milyon euro veren varsa pepe satlik.. ah ah bunlar 10 yıl önce bjk gelecekti.. tolga asla satilmamali 25 milyon degeri bulacaktır.. oynamadan avrupalilar koşma başladı oynarsa adam cenk gibi rekor fiyata satılır. arkdaslar Q7 laf edecekler Q7 gibi oyuncumuz var dünya yıldız halen 1 mac bakip laf ediyorsunuz. bjk gol atma yolarını değiştirmesi lazım.. hep kanat hep kanat olmayinca 1 sut kale ve mac biter. sag sol sag sol sag sol yeter orta saha sut atıp kale gidecek bir oyuncu lazım.. Babel ve Q7 hep yerini değiştirip oyuncular kafalarını karistirmak gibi.. Babel ve Q7 beraber oynyip bir sag bir sol gitseler yeni bir futbol systemi çıkar. 3 5 2 gulenler sonra 3 5 2 oynama başladılar..