PFDK'dan Veli Kavlak'a Şok Ceza

SON DAKİKA! PFDK, Veli Kavlak'a Galatasaray maçında gördüğü kırmızı karttan dolayı 2 maç men cezası verdi

PFDK'dan Veli Kavlak'a Şok Ceza

SON DAKİKA! PFDK, Veli Kavlak'a Galatasaray maçında gördüğü kırmızı karttan dolayı 2 maç men cezası verdi

YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

Hakemlerin gormedikleri dirseklere ndn cezza yok illa ölmesi mi lazım dirsek yiyenin

Taraftar
Taraftar - 4 yıl Önce

Yönetim uyuma demekten bıktık artık yeterr..

mesut ürün
mesut ürün - 4 yıl Önce

arkadaşlar eğer bjk nin başkanı aziz yıldırım olsaydı bjk hiç bir maçta 10 kişi kalmazdı m.pektemek in gördüğü kırmızı hariç diğerleri hep haksız yere hakemler bjk den korkmuyor bjk nin başkanı çıksa zehir zembelek açıklama yapsa ona koysa buna çıkarsa kimse bjk nin üzerinde oyun oynayamaz ama bundan sonra f.orman fırtınada koparsa kimse iplemez

onur
onur - 4 yıl Önce

3 mac beklıyordum 2 ıı cıktı.hakem gorevını yerıne ıı getırdı.

qnr
qnr - 4 yıl Önce

gs macındakı haksızlık gs veya fb yapılsa hala tum gazetlere yonetıcler basın medya bu olayı konusyordu.bızde hakem 8.2 ıkı velıye ceza :))) super ya.

alp kartal
alp kartal - 4 yıl Önce

Bizim yönetimin kimseye gücü yetmez. mhk ya hiç birşey diyemezler hakemleride ancak allaha havale ederler her yıl elimizden şampiyonluğu alırlar bizde alık alık seyrederiz

Black-KARTAL
Black-KARTAL - 4 yıl Önce

Parmak falan sokmadigi halde kirmizi kart icin kör olmasimi gerekir diye hakemini savunan ihtiyarlara karsi. selcugun bogaza sarilma olayini bile maden kardesim selcugun kart görmesi icin velinin bogulamsi mi gerekir diyemiyen aciz bir yönetimin. futbolcusuna 2 mac degil 5 mac verilse yeridir.Ben bu kadar tepkisiz aciz bir yönetim görmedim bu korku niye zaten hic anlamiyorum.

Hami kal
Hami kal - 4 yıl Önce

Aziz Yıldirım Bjk Başkanı olsaydı Ne Hakem Ne de PFDK Veli ye böyle bir Ceza VEREMEZDİ.Artık biz De Aziz gibi bir ERKEK Başkan istiyoruz.Aziz Hakemin Düdüğünü Astırır bizim Başkan ise Anca Allaha Havale eder.Yazıklar olsun.