Pepe hakem odasına gitti mi?

Beşiktaş'ın Portekizli yıldız defans oyuncusu Pepe, Konya maçında özellikle Medel’in tartışılan penaltısına rağmen hakem Ümit Öztürk’e destek verdi.

FUTBOL 09.10.2018, 08:38 10.10.2018, 19:39
578

Konya karşısında Vida’nın kırmızı kartı ile başlayan tartışmalar ikinci penaltı kararı sonrasında daha da arttı. Medel’in müdahalesine penaltı çıkınca çılgına dönüldü. Yatabare pozisyonu kaçırırken herkes penaltı kararının Medel’in kısa boyundan dolayı fiziki mücadelesinin yanlış anlaşılmasına bağladı. 

Maç sonunda ise ilginç anlar yaşandığı ortaya çıktı. Pepe, 90 dakikanın ardından soyunma odasına giderken hakem odasına yöneldi. 

Herkes Pepe’nin tepki göstereceğini beklerken hakem Ümit Öztürk’e sarılarak tebrik eden Portekizli maç içindeki gerginliği de tatlıya bağladı.

Vatan Şampiy10

Yorumlar (1)
necsoy 3 yıl önce
bileğe basmayı görme,2 ofsaytı devam ettir sonrasında 1 gol-kırmızı-kaleciye faul ve gösterilmeyen kart olsun,rakibin sert oyuna müdahele etme,bizim oyuncuların her temasa kart çıkar,Lens'e arkadan müdaheledeki penaltıyı görme,bele sarılarak faule kart verme,atak kesme faulune kart verme....bu pozisyonların çoğunu VAR ile düzeltmeye gitme...sonra Beşiktaş'ta düşüş var..neden??

bu hafta FB "0" , GS "1" puan çekecekken hakem hataları yine bize hasar yaptı..VAR'lık içinde yokluk çekiyoruz..sistem yine adamı olana işliyor yani..3030 yılı da olsa,robotlar da maç yönetse bu durum devam edecek sanki..