Pepe, Adriano ve Ljajic'in sakatlıklarında son durum nedir?

Beşiktaş'ın üç önemli oyuncusu Pepe, Adriano ve Adem Ljajic Avrupa Ligi grup maçında Genk'e karşı Vodafone Park'ta sahada yerlerini alabilecekler mi? Şenol Güneş Beşiktaş'ın 3 sakat oyuncusunu ilk 11'de başlatmak konusunda henüz net kararını vermedi.

FUTBOL 23.10.2018, 17:10 24.10.2018, 09:43 kartalbakışı.com
487

Milliyet gazetesinde yayınlanan haberde Beşiktaş'ın sakatlıkları süren ve bu nedenle maçlara katılamayan 3 önemli yıldızın son durum hakkında bilgi verildi. Siyah Beyazlı takımın Portekizli yıldızı Pepe ile son transferi Ljajic ve hakkında Vissel Kobe iddiaları çıkan Adriano Genk maçında sahaya çıkabilecekler mi?

Sakatlıkları nedeniyle Göztepe maçında yer almayan Pepe, Adriano ve Ljajic’in, Genk karşısında oynayıp oynamayacakları henüz netlik kazanmadı. Bu üç futbolcunun son durumunda ilerleme olsa da, henüz forma giyecek seviyeye gelmedikleri, bu yüzden de teknik heyetin bir karar veremediği bildirildi.

Pepe, Adriano ve Ljajic’ten, lig maratonunda da yararlanmak isteyen Teknik Direktör Şenol Güneş’in en ufak risk durumunda bile bu üç futbolcuyu oynatmayacağı vurgulandı. Acele ederek, Pepe, Adriano ve Ljajic’in sakatlıklarının daha da ileriye gitmesini istemeyen siyah-beyazlı hocanın, Göztepe maçının on birine yakın bir kadroyu sahaya sürmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)