Penaltı Tartışması

Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nda Çaykur Rizespor'a 1-0 mağlup olduğu maçta penaltı tartışması yaşandı.

FUTBOL 19.12.2014, 11:02
1410
Penaltı Tartışması

43. dakikada Lualua çalımlarla ceza sahasına girerken kaleci Tolga Zengin’in müdahalesi sonrası yerde kaldı ve hakem penaltı noktasını gösterdi. Lualua’nın kullandığı penaltı atışında topu ağlarla buluştu: 0-1. Hakemin penaltı kararı Beşiktaşlı oyuncular ve teknik ekibin eleştirisi ile karşılaştı, kaleci Tolga müdahalesinin topa olduğunu iddia etti. 90+ 4’te ise Atınç, Rize ceza alanında Sezer tarafından düşürüldü, hakemin devam kararı yine tartışma yarattı.

Yorumlar (9)
Ibrahim 5 yıl önce
Bence bunlar Besiktas oynu bozyorlar bundan billik ve berabelik olmaliyiz bütün taraflar
Barbaros 5 yıl önce
yaptiginiz haberde meymenet yokki. Tolganin müdahalasiyle ne demek, Adam geldi havuza atlar gibi atladi.
sencer 5 yıl önce
üzerinde çok duracak bir şey yok, penaltı verilmesede yenebilirdik de, direkten dönen toplar var. Oktay'a inat oyunu elinde tutan bir takım vardı. İyi oynayan atınc var ümit var. ümitlerimiz var renkli basına inat...
tekin 5 yıl önce
her işde bi hayır var.erken uyarı.olimpiyat stadıyla bu iş olmaz.
y.a.civelek 5 yıl önce
Ya arkadaş Tolganın müdahalesi varmı rizeli oyuncuya? Neden bu sekilde haber yapıyorsunuz? Gerçekleri yazsanıza.
m.aktaş 5 yıl önce
uyduruk bir penaltı ile yenilmek adama vallahi koyuyor.atınça yapılan yüzde .yüz penaltı yı hakem nasıl görmiyor ki f.b olsa vermesinde görelim bakalım sıkımı.
B.j.K 1903 5 yıl önce
Artık gerçekBeşiktaş taraftarı olarak bize düşmanlık yapan hakemleri eşşek sudan gelene kadar canlandırıp hadlerini bildirmemiz gerekiyor.yönetim çıkıp avazı çıkana kadar bağırsa ne olacak sanki.bir dönem işe yarıyor sonra aynı şerefsizlikler yine devam ediyor.Bir hakemin kır ağzını gözünü burnunu gitsin yatsın bir kaç ay hastanede bak bakalım bir daha aynı boklari yiyorlarmı yoksa kuzu gibi adaletli maçmı yönetiyor lar.
B.j.K 1903 5 yıl önce
Arkadaşlar;Beşiktaşlıysan hakemide sahada yeneceksin uydurması geride kaldı.Bunu bize kim uydurduysa acı ama gerçek bizler buna inandık ve kandık.fb ve gs hakem yardımları olmadan 4. yıldız yarışı içersinde olabilirmiydi.veyahut hakemler bize adaletsiz oldukları kadar renkli takımlara karşı olsalardi 19. şampiyonlukları
olabilirmiydi.sahada hakemleri
yenmek zorunda kalsalardi bu
kadar başarılı olabilirmiydi bu renkli takımlar.Onun için hakem faktörü çok önemli şey kim ne derse desin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın