Penaltı kararına şok yorum! "Seri katil"

Eski FIFA kokartlı hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe lehine verilen ilk penaltı kararına sosyal medyadan isyan etti.

 FenerbahçeÇaykur Rizespor’da ilk devrede sarı-lacivertliler lehine iki penaltı çalan hakem Deniz Ateş Bitnel’e tepkiler geldi. Eski hakemlerden Ahmet Çakar, Bitnel’in verdiği ilk penaltı kararına sosyal medyadan büyük tepki gösterdi.

İşte Çakar’ın o mesajları:

Ahmet Çakar: "Maçın hakemi Bitnel bir seri katil gibi seri penaltılar uyduruyor ve Türk hakemliğinin fişi çekiliyor."Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 17:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baba Kartal
Baba Kartal - 3 yıl Önce

Ülke futbolunun rezillik derecesindeki durumu bu işte.Lider Beşiktaş iki haftadır maç yaptırılmıyor hava şartları demeyin bana.(( İkinci olan takım maçlarını hakemlerin gölgesinde sessiz sedasız oynuyor.

kartal
kartal - 3 yıl Önce

TFF ve mhk artık o binayı başınıza yiktiracaksiniz yeter aziz seninde az kaldi

mbay
mbay - 3 yıl Önce

Aziz amcalarından korktukları için 2 penaltıyla işi bitirdiler.Şansal Büyüka bile fener bal yapmayan arı diye.Baktılar fener işi bitiremiyor.Hakemler biz bu işi bitirelim diye.Geçen hafta eskişehirde 10 kişi kalması gereken fener hakem eskişehirli oyuncuyu atıyor.Bu hafta iki penaltı iş tamam.Aziz Amcaları Hakemlere feneri kollayın yoksa sizi sünnet ederim bir daha iş tutamazsınız diye korkutmuş herhalde.Helal olsun MHK ve TFF nin Aziz Yıldırım yalakalarına Bravo size.