Pektemek'e yeni sözleşme

Siyah-beyazlı takımda önemli gündem maddelerinden bir tanesi de Mustafa Pektemek’in sözleşmesinin yenilenmesi. Teknik heyetin raporuyla Mustafa’nın sözleşmesinin yenilenmesi istendi.

FUTBOL 27.01.2019, 12:07 28.01.2019, 12:00
1841

Yeni sözleşmede de tecrübeli yıldızın maaşının 1 milyon euro olması belirlendi. Ancak bu karar yönetim içerisinde görüş farklılıklarına neden oldu. Bazı yöneticiler, bu kadar yüksek bir maaşın taraftar tepkisi alabileceğine dikkat çekti.

Yöneticilerin bir kısmının, “Pektemek ile sözleşme yenilenebilir. Ancak belirlenen maaş tepki çekebilir. Mustafa, Anadolu’da bir takıma gitse böyle bir maaş alabilir mi? En fazla ne kadar alır? Göz önünde bulundurmalıyız” dediği öğrenildi. 

Milliyet

Yorumlar (6)
Sermet Sezen 2 yıl önce
Zavallı Fikret Orman,zavallı yönetim. Beşiktaşı ne hallere düşürdüğü beceriksiz herifler
RECO 2 yıl önce
Pektemek yetmeeeezzz! SINAN KURUMUS nereeedee? Onunla da mukavele yenileyin...Takimin kalitesini yerlere serenler artik cekin gidin..
doğrucu davud 2 yıl önce
yıllık 850 den 1+1 yıllık sözleşme mantıklı. eldeki oyunculara baktığımızda lensin yerine 11 de başlamayı hak ediyor.
Sermet Sezen 2 yıl önce
Zavallı Fikret Orman,zavallı yönetim. Beşiktaşı ne hallere düşürdünüz beceriksiz herifler
Leukos magos 2 yıl önce
ALLAH BELANIZI VERSİN
Sahin 2 yıl önce
Birakin bos laflari. Fikret baskan 1 hatasi var senol gunes. Her yanis yapti da hemen yolamak aklima lecuscu geldi sonra gelsin dige yalavaranlar ayni kisiler. Lutfen sabir fikret baskan yola senol gunes kredi bitmek uzere taraftar nankor dur. 10 sampiyon alirsin 1 tane kayip edersin adamlar kayip eitje bakarlar. Sonra yalvaran kisiler ayni kisi ler. Yola senol gunes Adam geldi gunden beri yavas yavas bjk bittirdi