Pandev'e Kartal Pençesi

Corriere Dello Sport, Napoli'nin golcüsü Goran Pandev'e Beşiktaş'ın talip olduğunu yazdı. Haberde, başkan Fikret Orman'ın, hem İtalyan yöneticilerle hem de Pandev'in menajeriyle görüşüp teklif sunduğu belirtildi. Napoli yönetimi, PAOK'un da istediği 30 yaşındaki Pandev için teklifleri inceliyor.

FUTBOL 07.07.2014, 03:50
156
Pandev'e Kartal Pençesi

 Beşiktaş'ta transfer konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'ın, İtalya'da bulunduğu dönemde 'sağ gösterip sol vurmaya çalıştığı' ortaya çıktı. Orman, teknik direktör Slaven Bilic'in verdiği rapor doğrultusunda Çizme'de gerçekleştirdiği görüşmelerde Botta ve Silvestre için İnterli yöneticilerle masaya oturmuş, bu oyuncuların durumu hakkında bilgi alış verişinde bulunmuştu. Ancak Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, Botta ve Silvestre'nin yanı sıra başka bir ismi de gündemine aldığını ve el altından ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği vurgulandı.


'TEKLİFLERİ İNCELİYORLAR'


İtalyan Corriere Dello Sport, Fikret Orman'ın, Napoli'nin Makedon yıldızı Goran Pandev'in menajeri Carlo Pallavicino ile de görüştüğünü ileri sürdü. Gazete, şu iddialarda bulundu: "Napoli, Marsilya'dan Andre Ayew'i almak istiyor. Ama önce Goran Pandev'i elden çıkarmaya çalışıyorlar. 30 yaşındaki tecrübeli Makedon yıldız için Yunan ekibi PAOK ile Türk takımı Beşiktaş devrede. Napoli ve Pandev'in menajeri teklifleri değerlendiriyor. Ancak Beşiktaş'ın önerisi, Yunan ekibine oranla daha cazip görünüyor" yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)