Özen Açıkladı! Yalçın Beşiktaş...

Fulham'lı Mitroglou'nun transferini hafta ortasında duyuracaklarının sinyallerini veren Önder Özen, yaptığı son açıklamayla şaşırttı. Özen, “Yalçın Ayhan'la görüşüyoruz. Pazartesi kampa katılabilir” diyerek hedef saptırdı.

FUTBOL 04.07.2014, 03:56
161
Özen Açıkladı! Yalçın Beşiktaş...

Hafta başında yaptığı açıklamada transfer için perşembe gününü (dün)işaret eden Beşiktaş’ın Futbol Genel Direktörü Önder Özen, taraftarınbeklentisini karşılayamadı. Özen’in, “Konstantinos Mitroglougündemimizdeki isimlerden biri. Başka ilgilendiğimiz isimler de var.


Enazından perşembe günü birini açıklayacağız” açıklamasının ardından Yunangolcünün transferinin resmi olarak açıklanmasını bekleyenSiyah-Beyazlılar büyük hayal kırıklığı yaşadı. Takımın Almanya’dakikampında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan ve transfer içinsadece stoper bölgesine değinen Önder Özen, “Bu alan için Yalçın Ayhan’ıdüşünüyoruz. Bu konudaki tek sıkıntı Yalçın’ın geçen sezonKasımpaşa’dakisözleşme şartlarının aynısını bizden talep etmesi...Kendisiyle görüşmelerimiz sürüyor. Biz, kendi şartlarımızı ona ilettik.Pazartesi gününe kadar kampa katılabilir” dedi.

Yorumlar (0)