'Ozan Tufan'ı Beşiktaş'a satmam'

Beşiktaş ile Bursaspor arasındaki gerilim her geçen saat farklı bir boyut kazanıyor. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, önemli açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 11.08.2015, 02:46
2079
'Ozan Tufan'ı Beşiktaş'a satmam'

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Beyaz TV'de yayınlanan spor programına çıkarak oyuncusu Ozan TufanBeşiktaş'a asla satmayacaklrını belirtti. Bu gelişmelerden sonra Ozan Tufan'ın takımında kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Recep Bölükbaşı, açıklamasının devamında Volkan Şen ile ilgili sorulan sorulara ilginç cevaplar verdi.

İşte o açıklamalar;


"Ozan Tufan için Beşiktaş'ın 7 milyon €'luk teklifini falan da kabul etmedim, silin o manşetlerinizi! Geri çevirim kardeşim!Volkan Şen'i kesinlikle ve kesinlikle Beşiktaş'a satmam, gider altyapıda oynar yine o takıma gidemez ! Benim altyapımda 250/300 futbolcum var, 27 yaşındaki Volkan Şen'i affedersem bu çocuklara kötü örnek olur. Affetmem.Volkan Şen bana göre Türkiye'nin en yetenekli futbolcusu." 

"Ama Süper Kupa finali öncesi geldi 4 kez sorduk gitmek istiyorum dedi. Beşiktaş başkanı Fikret Orman ve Şenol Güneş hakkında suç duyurusunda bulunuyorum bugün habersiz görüşme yaptılar! İstanbul takımları futbolcularımdan ellerini çeksin tek isteğim bu... "

"Herkes kendi işini yapsın, Şenol Güneş öyle vaaz vermesin. Herkes benim adamlığımı bilir ondan öğrenecek değiliz hocalık yapsınKim adam, kim adam değil herkes biliyor. Daha dün İstanbul'un havası kirli Bursa'ya gelin diyen Şenol Güneş ağız değiştirdi."

Yorumlar (15)
Kara sevda 5 yıl önce
Bu yazıyı yazan çok adı bir varlıktır. Bursa nin başkanı sadece volkani göndermem dedi..ozan besiktas la anlaştı istediği kadar gotunu yirtsin bu is bitti.. spiker ısrarla sordu ozanı b esiktasa satmiyacakmisiniz diye oda hayır diyemedi yarın belli olacak dedi.. ortalığı karıştırmak için bu yazıyı yazan sadece kötü niyetli dir.. kandan beslenen birisidir.... lanetle kiniyorum editoru
hoyratkartal 5 yıl önce
bu adamı istemiyoruz. ne olur topbaşkan bunu bize satma. görünüşü futbolcu değil bu herifin. yüzünde de ben istanbulda esnerim tam yusyuvarlak olurum kadehler kızlar derim tipi var.
hoyratkartal 5 yıl önce
inşallah ikinci orhan kaynak vakası olmaz.
xyz 5 yıl önce
şerefsiz bursaspor kulübünden adamlık öğrenecek ülkemin ilk kulübü! 7 milyon euro ya 2 tane ozan dan yararlı adam alınır.ozan işinde tek konu oynatıp daha yüksek paraya satılması pazarlaması çok kuvvetli nedense! ama çocuk kesinlikle 5-7 lik futbolcu değil.hele hele 10 luk falan hiç değil alıp sattın mı bir de ağır beddua alırsın.
fatih 5 yıl önce
sen satmak istemiyorsunda oyuncu ayrılmak istiyor recep bey bir oyuncu ayrılmak istiyorsa zorla nasıl tutacaksın seve seve olmadı sike sike gelecek adam ayrılmak istediğini açıkça dile getiriyor volkanla ozanı satmazmış şenerle fernandaoyu feneVe nasıl verdin o zaman diye sormazlarmı onlarla dostluğunuz var demekki
kartal 5 yıl önce
arkadaşlar bu adam nasıl olurya beşktaşa adam satmam diyor anlamadım o kadar beşiktaşlıga hakaret edercesine senin sponsorun intercity nin sahibi beşiktaşlı vural aktır ben oyuncu satmam dese anlarım beşiktaşa satmam diyor destek beklerim
karttalk 5 yıl önce
arkadaşlar ozan galatsaray giderse tek sorumlu beşiktaşlı ertugrul saglaamdır nasıl beşiktaşlı anlayamdımadamlar çünkü bunlar sadece beşktaşta top oynamış insanlardır.rakiplere calışıyorselcuk inan var hocası metin tekinin tutugu gizli tkımı galatasaray e.saglam ttugu gizli takım galatasaray sorun bakalım ne diyecek beşiktaşlı tanıyoruz bunlar beşiktaşlı degil.beşiktaşlı oktay derelioglu sinan engin ailesine küfür edilen hakan gündogardır.bunlar beşiktaşlıdır.yanlış diyen cevap versin
kurmaykartal 5 yıl önce
adam ozanı beşiktaşa kesinlikle satmam demedi bu haberi yapan şerefsizler algı operasyonu yapıyorlar seyredenler konuşmaları duymuştur beyaz futbolda..medya tamamen Beşiktaş düşmanı..bjk tv hariç hiçbirini seyretmiyorum..lig tv yi iptal ettim adamlar aradı neden iptal ettiniz 10 senelik üyemizsiniz diye ben de Beşiktaşlının parasıyla feneri gs yi mi şampiyon yapacaksınız şerefsizler dedim kapattım..Beşiktaşın Beşiktaştan başka dostu olmaz..hele bu ahlaksız bursa Ozanı bize vermektense beleşe fenere gsye verir..burada önemli olan Ozanın duruşu..mehmet topuz gibi karaktersiz değilse iş yokuşa sürüldüğünde gerekirse yarım sezon alt yapıda oynarım Beşiktaştan başka takımda oynamam der 6 ay sonra sırtına formayı giyer..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın