Ozan Tufan'dan ilk açıklama! Beşiktaş...

Beşiktaş'ın peşinde koştuğu Bursaspor'un yıldızı Ozan Tufan, akşam Profesyonel Futbolcular Derneği'nin düzenlediği ödül gecesinde siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş'le bir araya geldi.

FUTBOL 10.08.2015, 21:25
5225
Ozan Tufan'dan ilk açıklama! Beşiktaş...

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ozan Tufan'ı arayıp görüştünüz mü sorusuna; "Hayır ben hiçbir futbolcuya böyle bir teklifte bulunmadım. Bunu ben değil yetkili merci ve yönetim kurulu üyelerimiz yapar. Ne ben Ozan'ı aradım ne Ozan beni aradı. Zaten Ozan bu konuda ne beni ne de babasını dinler"

Ozan da bunu doğrulayarak, "Şenol Hocam ne söylüyorsa doğrudur" dedi.

Güneş, Ozan Tufan'ı takımınızda görmek istiyor musunuz sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bir Teknik direktör Ozan'ı takımında görmeyi elbet ister, o beraber çalıştığım bir oyuncu... Ben Arda'yı da Messi'yi de takımımda görmek isterim."

 

(Fanatik)

Yorumlar (4)
Cenk 5 yıl önce
Fazla kilosu var gibi durmuyor mu.
kurmaykartal 5 yıl önce
Bursa başkanına teknik direktörüyle gider yapıp en değerli oyuncusunu da alan takıma Beşiktaş derler...hadi herkese geçmiş olsun Beşiktaşıma hayırlı olsun..
mayk 5 yıl önce
yaww bu çocuk çok kalın yaa..umarım bize gelince kalas olmaz dahda geliştirir kendini..
BJK 5 yıl önce
Almayin arkadas gökhan inler gibi tecrübe varken ne gerek var 7 8 9 milyon euro vericeksin. Zaten hutchinson var tecrube yanina gokhan inler ve genc veli ve tolgay, yap iki tecrube iki genc yetiskin kafan rahat olsun. Ozan yetenek evet ama tecrube sifir. Bizi sampiyonluga goturemez gokhan inler hem yurt disi hemde kisa surede yurt icine yetenegiyle tecrubesiyle seni iliriye tasir, yasinin verdigi olgunlukla tam ihtiyacimiz olan oyuncu.