Ozan Tufan için 3 futbolcu artı para

Beşiktaş, Bursa'nın yıldızı Ozan Tufan için 3 tecrübeli oyuncu ve para teklif etti.

FUTBOL 29.07.2015, 12:39
2848
Ozan Tufan için 3 futbolcu artı para

Quaresma, Rhodolfo ve son olarak da Mario Gomez ile anlaşma sağlayan Beşiktaş, transferde hız kesmiyor. Bursaspor’un genç yıldızına talip olan Beşiktaş, yeşil beyazlılara Mustafa Pektemek, Ömer Şişmanoğlu, Necip Uysal ve bir miktar da para önerdi. Ancak oyuncusuna 10 milyon Euro değer biçen yeşil beyazlılar, bu teklife sıcak bakmadı.

Bursa yönetimi 20 yaşındaki oyuncusunun karşılığında paranın yanı sıra Cenk Tosun ve Kerim Frei’ı istedi. Ancak buna da siyah beyazlılar yanaşmadı. Beşiktaş yönetimi, şimdi daha cazip bir teklifle Bursaspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor.

AYLIK 10 BİN LİRAYA OYNUYOR

Geçen  sezon Bursaspor’u çalıştıran Şenol Güneş, eski oyuncusunu ısrarla Beşiktaş’a istiyor. İki kulüp yönetimleri görüşmeleri sürdürüyor ve ortak noktada buluşulması halinde Beşiktaş, daha önce Fenerbahçe’nin de transfer gündemine gelen milli oyuncuyu renklerine bağlayacak. Yurt dışında da bir çok kulübün transfer listesinde bulunan ve servet değerinde bonservis bedeli istenen ön liberonun halihazırda Bursaspor’daki aylık kazancı ise sadece 10 bin lira! Geçen sezon 32 maçta forma giyen Ozan, 3 gol atarken 7 de asiste imza atmayı başardı.

 

(Hürriyet)

Yorumlar (8)
Ali Gülen 5 yıl önce
Ne yapıp edip Ozan transfer edimeli. Bu en başta, kadrosu gittikçe yaşlanan Beşiktaşın geleceği için önemli bir yatırım olacaktır.
hakim bey 5 yıl önce
vampir bursa, aylık 10bin maaş verdiği adam için 10 m euro istiyor. Valencia ya 6 ya verecekti geçenlerde.
semih 5 yıl önce
10mn euro'ymus. Lan dangalak 10mn euro'yu verecek adam Ozan'i mi alir? Kafayi mi yediniz iyice artik?
murat 5 yıl önce
beşiktaş teklifi yenilemiş.ozan tufan a karşılık mario gomez,quaresma , rhodolfo ve bir miktar para verecekmiş.
kenan 5 yıl önce
nasil olsa bir kac sene icinde sözlesmesi sona erecek. ozaman bedavaya gider. hic telas edilmemeli.
HASSANN 5 yıl önce
Eğer Beşiktaş bu teklifi yapmışsa yazıklar olsun. İki santraforumuzu ve kendi orta sahamızın defansa dönük elemanlarından birini veriyoruz. Peki Ozan bu üç kişinin yerini dolduracakmı? Hayır birinin yerini doldursa iyi. Adam bedava oynuyormuş para peşinde en 1,5 Milyon E.a sözleşme yapmak isteyecektir. Bir de Bursaspor 10 Milyon E. istiyormuş. Ben yalan olduğunu düşünüyorum. Bu çocuğa 5 Milyon E. veren varsa hemen satsınlar. Üstüne futbolcu istemelerine gerek yok. Kim bu yahu. Ayıp bu haberi yazanların da sormadın etmeden böyle haber yapmaları da ayıp. Herhalde Ozan Pazarlamada çalışıyorlar. Beşiktaşın her futbolcusu bu adamdan daha değerlidir. Ancak birebir takas olursa versinler. Yorksa üste para üç futbolcu. Ufak atın da civcivler yesin. Atma kardaş Din Kardaşıyız. Murat arkadaşımız güzel espri yapmış, teklif olumsuz karşılanmış yeni teklif de bu olsun onlara ve haber yapanlara kapak olsun.
HASSANN 5 yıl önce
Bu haberi yapan arkadaşa sesleniyorum. Haberin doğru ise kaynağını söyle. Hangi Beşiktaşlı yönetici o üç futbolcuyu ve parayı bu ozan denilen çocuk için vermiş. Biz de bilelim. Bende kendisine bir teklif yapıcam. Eğer haber yalansa, yalan haberi yapan gazeteciye bir teklif yapıcam. Ozan Pazarlamada mı çalışıyorsunuz? Haber karşılığı futbolcuyu Beşiktaşa, fenere, gs.e okutursanız kaç para alacaksınız. Burada açık olun söyleyin. Utanmaz. Aymaz herifler. Ayıp yahu. Kim bu adam. Bu üç futbolcunun yeri nasıl dolacak. Hesap kitap yaptınmı? Yoksa alacağın paraya mı odaklandın. Herkes keriz sen mi uyanıksın. Hadi başka kapıya. Mustafaya karşı Ozan veya Ömere karşı Ozan, takas böyle olur. Fazlasını veren vardı da biz mi duymadık. Kimden ne teklifler aldınız Hadi delikanlıysanız açıklayın. Yok. Kimse bu çocuğa 5,6 vermez. 1,2,3 olsun bizim olsun. Yeterde artar bile. Çocuğun maaşına zam yapın. Yalan haber yapmayın. Hayırlı tıraşlar...
onur 5 yıl önce
10 Ozan verene kadar avrupadan üst düzey oyuncu getirisin.