Ozan Tufan, Beşiktaş'a

Beşiktaş, Ozan Tufan'ın transfer için Bursaspor'la anlaştı.

FUTBOL 29.07.2015, 15:34
5584
Ozan Tufan, Beşiktaş'a

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Ozan Tufan'ın transfer için Bursaspor'la anlaştı.

A Spor'un son dakika haberine göre; Beşiktaş, Ozan Tufan için Bursaspor'a 6 milyon Euro ve 2 futbolcu verecek.

Şenol Güneş’in Bursaspor’un başındayken takımda en fazla güvendiği isimler arasında yer alan 20 yaşındaki Ozan Tufan’ın alınması için yönetime talepte bulunmuştu...

‘Babamın çalışmasına üzülüyorum’
 
Genç yıldız, geçen hafta yaptığı açıklamalarla kariyerine Bursaspor’da devam etmek istemediğinin sinyallerini vermişti. Başarılı oyuncu, “Bana verilen ve yerine getirilmeyen sözler var. Kendimi idmanlara veremiyorum. Benim babam hâlâ çalışıyor. Bir futbolcu babasını çalıştırmaz. Sabah erken kalkıp işe gitmesine üzülüyorum. Demek ki aldığım şeyler bana yetmiyor” ifadelerini kullanmıştı. Ozan’ın bu sözleri sonrasında kulüpten kendisine 50 bin TL’lik ceza gelmişti. Bir ara La Liga ekibi Valencia’nın takibinde olan ancak bu takıma transferi gerçekleşmeyen Ozan’ın, kendisiyle ciddi şekilde ilgilenen Beşiktaş’ta forma giymeye hazır olduğu öğrenildi. 

Skorer 

Yorumlar (29)
grkan 5 yıl önce
bu haberi kim yapmıs ? hemen özür dilemeli cenk tosun sadece ozandan daha cok eder insafsızlar
kartal pençesi 5 yıl önce
6 milyon Euro Cenk Tosun ve Necip Uysal'ı boyle bir şey yaparsa yönetimin hiç aklı yok derim
knnbjk 5 yıl önce
yalan yalan yalan 6 milyon Euro yalan, cenki asla vermezler anam
hoyrat kartal 5 yıl önce
beşiktaşın eksik olduğu yerler ne forvet ve ön libero. beğensekte beğenmesekte necip takımdaki tek önliberodur ve iyi yedektir. cenk tosun ise şuan en iyi yerli ve yabancı ile birlikte iş yapacak santraforumuzdur. özellikle cenke itirazım var.
blackWhite 5 yıl önce
He anam he cenk tosun + necip +6m euro + bi miktar para he. kaynağa bak hakan gündoğar.
öcal baysal 5 yıl önce
Eğer ki bu karaktersiz Beşiktaş düşmanlığı içinde büyümüş çocuğu (olimpiyatta son dakikada 2.golu atıp beraberliği yakaladıklarında bitti bitti 2 diye bağırdıgını hatırlayalım) en az bizim kadar Beşiktaşlı olan Necip Uysalı vererek böyle bir hataya düşerse benim için Beşiktaş Jk Futbol şubesi kendi acımdan kapanır. her şey para değil her şey transfer yapim beyaz yalanlarımı örtim demek değil. Necip Uysal BEŞİKTAŞIN kaptanıdır. Sen kaptanını bursalılara TAKAS olarak veriyosan otur bi napıyorum diye düşün Akatlarda bayan basketde seni istifaya cağıranlara metin albayrakı gönderip dışarı attırmakla kalmaz bunlar.
magic1903 5 yıl önce
ozan tufanla kesin olarak anlaşıldı..orası tamam da Bursaspor ile anlaşılması gerekiyor..o anlaşma da 6 milyon euro + necip olur en fazla..cenk tosunu hayatta vermez bizim yönetim..cenk tosun zaten en az ozan kadar değerli.
grkan 5 yıl önce
necip ve cenki asla vermeyiz, bazı ergenler necipi eleştirebilir ama daha iyi yedek bulabilecekmisiniz, genç ve joker stoper sağ bek önlibero her yerde oynayabiliyor, yedek olmayı sorun etmiyor, ve aynı zamanda bjkli ve kaptanımız
zaten cenk tosunu anlatmaya gerek yok gören görüyor, en iyi 2. türk santrafor suan, 2 3 yıla en iyisi olucaktır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın