Ozan Tufan adım adım imzaya!

Bursaspor'a yaptığı ilk teklif kabul edilmeyen Siyah-Beyazlılar, Beşiktaş'a Şenol Güneş aracılığıyla olumlu mesajlar gönderen Ozan Tufan konusunda Yeşil-Beyazlılar'ın kapısını bir kez daha çalacak.

Ozan Tufan adım adım imzaya!

Bursaspor’da yıllık 100 bin TL’ye forma giyen ve yönetime yaptığı maaşında güncelleme talebine olumlu yanıt alamayan Ozan Tufan, kulübüyle köprüleri attı. Yeşil-Beyazlılar’da geçen sezon beraber çalıştığı Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş’e Beşiktaş’ta oynama konusunda olumlu mesajlar gönderen genç yıldız için yönetimin, bir kez daha Bursa’nın kapısını çalmaya hazırlandığı öğrenildi.

Bu oyuncu için ilk olarak Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’ya; Necip, İsmail, Pedro’yu bonservisleriyle; Mustafa ya da Ömer’i de kiralık olarak, artı 2 milyon Euro öneren ancak olumsuz mesaj alan Başkan Fikret Orman, askıya aldığı temaslara tekrar başlayacak. Takas artı para önerisinde ısrarcı olan Orman’ın; bu futbolcunun transferini Süper Lig’de yeni sezon başlamadan bitirmeyi hedeflediği bildirildi.

 

Kontratı kasada duruyor

 

Genç oyuncunun kontratını bile şimdiden hazırlayan yönetim; başarılı futbolcuyla seneliği 1 milyon 750 bin Euro’dan 5 yıllık anlaşma imzalamayı planlıyor. Ek olarak 20 yaşındaki ön liberonun maaşının; her sene düzenli olarak 250 bin Euro zamlanacak şekilde düzenleneceği ifade edildi.

 

FANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oguz
Oguz - 4 yıl Önce

Iyiki de Besiktasta para yokmus haa, banka filanmi soydu bunlar,anlamadim!

grkan
grkan - 4 yıl Önce

bu maş uydurma değilmi, 250 bin her sene artıs ne demektir ? 100 biner artar 1 milyondan baslanır, sanki daha fazlasını verecek var

muallim
muallim - 4 yıl Önce

malı mülkü satıp bu cocuğu alın, alıp direk 11 e koyabilirsin ilk lig maçında.

007
007 - 4 yıl Önce

besiktasin bir numarali transferi olur bu sene yeni eric cantona hos geldin besiktas.

ozgurhn
ozgurhn - 4 yıl Önce

büyük başkan bize son bi jest yap. :)