Orman'dan Vyntra Müjdesi

İngiltere kampının son gününde konuşan başkan Fikret Orman, Levante'nin Yunan sağ beki Loukas Vyntra transferi için uğraştıklarını açıkladı.

Orman'dan Vyntra Müjdesi

İngiltere kampının son gününde konuşan başkan Fikret Orman, Levante'nin Yunan sağ beki Loukas Vyntra transferi için uğraştıklarını açıkladı. Başkan Orman, "Vyntra'yı hoca istedi, alacağız. Zaten bonservisi yok. Kendisi de 500 bin euro civarında bir rakam istiyor. Anlaşmaya yakınız" dedi. 

 

 

'RUİZ DE OLUR, MARİN DE'

 


10 numara transferi hakkında da konuşan Fikret Orman, "Bugün UEFA'ya isim bildirmenin son günü diye birini getirmek doğru olmaz. Feyenoord maçına az kaldı. Yarın gelen biri, tur mu getirecek? Ama 10 numara alacağız. Ruiz olur, Marin olur ya da hiç duyulmamış biri olabilir" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 5 yıl Önce

Vyntra dediğiniz adam Toraman'ın aynısı bir de yabancı bi oyuncunun bonservisi yok demek gidin yapışın demek değildir.Ayrıca şu Bilic in de istediği topçuları almayın artık nerde boş adam var onları bulup geliyo.

Bilo
Bilo - 5 yıl Önce

İnşaallah oyalama taktiğidir bu Vyntra! O adamı Beşiktaş'ımıza alacağınıza Serdar'ı oynatın daha iyi. Daha genç. Belki form tutar. Nede olsa az paraya alınmadı

Kaan
Kaan - 5 yıl Önce

Serdar genç belki form tutar demiş bir arkadaş.. Zaten ne geldiyse başımıza belkilerden geldi.. Serdar genç falan değil ayrıca yıllarca oynasa form tutamaz acilen bir sağbek lazım bu takıma..

Yusuf
Yusuf - 5 yıl Önce

Su kalitesizlige bak, Ormanin bombasi ancak bu olur iste! 3.sinif futbolcuyu alip,enayileri kandirirlar boyle!

tombik döner
tombik döner - 5 yıl Önce

beşiktaşa rahim gibi defans gelmedi takımın namusuydu

batuha
batuha - 5 yıl Önce

La fiko demiyormuydu yasli oyuncunun isi yok diye bu adam sapkadami cikti yalcin ayhan 18 yasindami escude 20 yasindamiydi senden baskandegil copcu bilene olmaz

mehmet koç
mehmet koç - 5 yıl Önce

pamaz bjk nın önünde en büyük engel

anti fo
anti fo - 5 yıl Önce

müjdeye bak! almak için uğraşıyormuş. ne büyük müjde şu an yerimde duramıyorum.