Orman'dan Vyntra Müjdesi

İngiltere kampının son gününde konuşan başkan Fikret Orman, Levante'nin Yunan sağ beki Loukas Vyntra transferi için uğraştıklarını açıkladı.

FUTBOL 24.07.2014, 04:27
4885
Orman'dan Vyntra Müjdesi

İngiltere kampının son gününde konuşan başkan Fikret Orman, Levante'nin Yunan sağ beki Loukas Vyntra transferi için uğraştıklarını açıkladı. Başkan Orman, "Vyntra'yı hoca istedi, alacağız. Zaten bonservisi yok. Kendisi de 500 bin euro civarında bir rakam istiyor. Anlaşmaya yakınız" dedi. 

 

 

'RUİZ DE OLUR, MARİN DE'

 


10 numara transferi hakkında da konuşan Fikret Orman, "Bugün UEFA'ya isim bildirmenin son günü diye birini getirmek doğru olmaz. Feyenoord maçına az kaldı. Yarın gelen biri, tur mu getirecek? Ama 10 numara alacağız. Ruiz olur, Marin olur ya da hiç duyulmamış biri olabilir" diye konuştu.

Yorumlar (32)
Mehmet 6 yıl önce
Vyntra dediğiniz adam Toraman'ın aynısı bir de yabancı bi oyuncunun bonservisi yok demek gidin yapışın demek değildir.Ayrıca şu Bilic in de istediği topçuları almayın artık nerde boş adam var onları bulup geliyo.
Bilo 6 yıl önce
İnşaallah oyalama taktiğidir bu Vyntra! O adamı Beşiktaş'ımıza alacağınıza Serdar'ı oynatın daha iyi. Daha genç. Belki form tutar. Nede olsa az paraya alınmadı
Kaan 6 yıl önce
Serdar genç belki form tutar demiş bir arkadaş.. Zaten ne geldiyse başımıza belkilerden geldi.. Serdar genç falan değil ayrıca yıllarca oynasa form tutamaz acilen bir sağbek lazım bu takıma..
Yusuf 6 yıl önce
Su kalitesizlige bak, Ormanin bombasi ancak bu olur iste! 3.sinif futbolcuyu alip,enayileri kandirirlar boyle!
tombik döner 6 yıl önce
beşiktaşa rahim gibi defans gelmedi takımın namusuydu
batuha 6 yıl önce
La fiko demiyormuydu yasli oyuncunun isi yok diye bu adam sapkadami cikti yalcin ayhan 18 yasindami escude 20 yasindamiydi senden baskandegil copcu bilene olmaz
mehmet koç 6 yıl önce
pamaz bjk nın önünde en büyük engel
anti fo 6 yıl önce
müjdeye bak! almak için uğraşıyormuş. ne büyük müjde şu an yerimde duramıyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın