Orman'dan F:Bahçe ve G.Saray'a gönderme

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve beraberindeki yöneticiler, inşaatı süren Vodafone Arena'yı ziyaret etti.

FUTBOL 10.12.2014, 11:37
2064
Orman'dan F:Bahçe ve G.Saray'a gönderme

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yöneticiler Vodafone Arena'yı ziyaret etti. Fikret Orman şimdiye kadar yapılan yatırımların 100 milyon TL'yi geçtiğini söylerken, "Rakiplerimizin stadını devlet yapıyor" dedi.

Vodafone Arena'da artık kaba inşaattan çıkıp, çatı imalatına başladıklarını söyleyen Fikret Orman, "Çok zorlansak da çok dışarı hissettirmemeye çalışsak da, aynı anda bütün takımları finanse etmeye çalışıyoruz. Zor bir süreç. Tüm kulüpler sıkıntı içerisinde, fakat bizden başka yatırım yapan kimse yok. Onların tüm yatırımlarını devlet yapıyor, biz kendimiz yapıyoruz. İyi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Allah da iyi bir şeyler yapmaya çalışana yardım eder. Biz de Allah'ın yardımıyla stadımızı tamamlayacağız" dedi.

"FERRARI'NİN PARASINI ÖDEMEK ZORUNDAYIZ"

Stadın şimdiye kadar ki maliyetinin 100 milyon TL'nin çok üzerine çıktığını kaydeden Orman, "Stat ne zaman biter" sorusuna, "Tahmin vermek istemiyorum. Bizim bir tahminimiz var aklımızda. Bunun güzelliğini konuşmaktansa tarihini konuşuyoruz. Bir sene evvel 26 Aralık temel atmaya başladık. O günden bu yana önemli mesafe katettik. Daha evvel yapabilirdik. Ama her şeyi eşdeğer 
götürmeye çalışıyoruz. Ferrari'nin parasını da ödemek zorundayız. 5 taksidimiz kaldık. 20'yi verdik bir beş daha ödeyeceğiz. Kredilerimizi de ödüyoruz. Zorlanıyoruz ama iyi gidiyoruz" yanıtını verdi.

Stat bittiği zaman 40 bin kişi önünde oynamayı beklediklerini vurgulayan Orman; "Kombineye gelen talepler o yönde. İnşallah bitsin de stadımıza dönelim" diye konuştu.

Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Nur Çebi ise Demba Ba ve Mustafa Pektemek'in sakatlıklarıyla ilgili kısa bir açıklama yaparken, "Etlikenmek söz konusu olacaktır ama kadromuz çok iyi. 3 tane santraforumuzu var 2 tanesi sakat. Şimdi zor olacak ama üçüncü oyuncumuza çok iş düşecek" ifıadelerini kullandı.

 
 
Yorumlar (18)
fatih 6 yıl önce
ömerin kiralanmasını halen anlayamıyorum adam 25 yaşında üstelik forvet ve büyük bir takımın kendini geliştirsin deyip kiralamasını hiç anlayamıyorum bu nasıl yöneticilik al şimdi 2 forvetimiz sakat cenke olmaz inşallahta bişey olursa ne yapacan ömer en iyi silah olurdu bu durumda neden kiralandı zaten takımda 3-4 senedir sakatlıklar en büyük bela niye kiralandı
Osman 6 yıl önce
Kendi agzinla soyluyorsun,bir fertarinin parasini bile odeyecek gucun yok. Orman istifa!
serkan 6 yıl önce
furkan yaman var rahat olun. ayrica ossurukman (osman) sktr olun gidin kardesim.
onur 6 yıl önce
osman defol gıt ya yavs. herıf.fatıh napıcan 4-5 forvetlemı oynucan.salak sacma konusmayın.ulan elınıze bı koz gectı or.. gıbı konusun sımdı.
mountolive 6 yıl önce
yav osman,bu kadar aptal olabilmeyi nasıl başarıyorsun hakkaten tebrik ederim,her insan evladının yapabileceği bir şey değil çünkü..
oo 6 yıl önce
furkan yaman ne ya, birakin bu isleri elindeki forveti gonder git furkan yaman var de...utanmasaniz 15 yas alti takimdan forvet koysun diyeceksiniz..
kanikarali 6 yıl önce
Bırakın Forvette Cenk mi oynayacak, Furkan mı ? olayını. Yapılan işi bir takdir edin. Kafanız almıyor mu olanları. Bugün NTV'de Stadımızın açılışında Barcelona'nın getirilmesi söz konusu olunca M.Demirkol GS ve FB'nin de katılacağı bir turnuva önerdi. Buna şiddetle karşı çıkalım. Eğer böyle bir şey yapılacaksa, Konyaspor, Ankaraspor ve Başakşehir ile yapalım daha anlamlı olur. Bu takım bu şartlarda şampiyon olmasa bile, bu yönetimin çabaları bana göre şampiyonluklardan değerlidir.
tekin 6 yıl önce
osman haklı.fakir fikret istifa.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın