Orman'dan büyük itiraf!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Aziz Yıdırım benim kimyamı bozdu” dedi.

FUTBOL 09.11.2014, 21:06
3671
Orman'dan büyük itiraf!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan itiraf gibi bir söz geldi.

Beşiktaş – Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarla gerginleşen ortam Aziz Yıldırım’ın “Gerekirse hakem odasını da basarım Fikret Orman’ın gücü varsa o da bassın” demişti.

Bu açıklamaların ardından oynanan maçı 2-0 kaybeden Beşiktaş’ta Kulüp Başkanı Fikret Orman “Bundan sonra tarz değiştiriyorum. Biz de bundan sonra herkesin anlayacağı tarzda konuşacağız. Öyle, gücü varmış da basacakmış! Bundan sonra herkes görecek” demişti.
 
ORMAN’DAN İTİRAF
 
Bu açıklamaları çok tartışılan Fikret Orman “Aziz Yıldırım benim kimyamı bozdu. Gidip de soyunma odasını basacak değiliz. Ben böyle bir adam değilim” dedi.
 
FUTBOLARENA
Yorumlar (15)
Haldun 6 yıl önce
Zaten hicbir konuda gucun yok!
oktay 6 yıl önce
işiniz gücünüz Fikret Ormanı hedef göstermek. Türk futbolunun içine eden kabadayı müsfettelerine kimse bişey diyemiyor ?
necsoy 6 yıl önce
stadı boş bırakmazsanız,lisanslı ürün alırsanız,siyasi şantaj yaparsanız,gençlerinize sahip çıkıp Q7'lere tapmazsanız,sadece derbi maçlarda takıma ilgi göstermezseniz o başkan güçlü olur...Orman başkanı eleştirenler bunların hangisini yapıyor acaba???(siyasi şantaj yapmayalım..diğerlerinin gölgesinde kalır,çırak çıkarız..ama diğerlerini yapan taraftara ne mutlu!)
Oguz 6 yıl önce
Bosuna yalvarmayin. Orman ve ekibi gitmeden, maclara gitmicez, kombine, forma almicaz! Daha oncede soylemistik! Ama Enayi, yagcilar gitsinler,onlar taraftar sayilmiyor zaten!
Mehmet 6 yıl önce
Fikret istifa. Daha ne duruyorsun.taraftar kacti,urun satisi yok,basari yok. Bu takim kapansin daha iyi!
Truanz 6 yıl önce
Mehmet ile Oğuz sizi bi zikerim at zikine konmuş kelebek yumurtaları sizi
omur 6 yıl önce
Oguz ve Mehmet siz gidin renkli takiminiza yorum yapin. Oguz denen dumbelek, sanki kombine alan birisin. Allah var ya eminim forman varsa o bile cakmadir. Bedavacilar sizi...
Blackstyle 6 yıl önce
aziz bunu hep yapıyor. ve maalesef takımın ve beşiktaş yöneticilerinin kimyasını bozmayı her seferinde de başarıyor. memoş ve oguza da fazla bişey demeye gerek yok. renkli olmalarıyla allah zaten onların belasını vermiş. allah şifalarını versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın