Opare iyi bir oyuncu

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 4-1 kazandıkları Adana Demirspor mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Opare iyi bir oyuncu

İŞTE BILIC'İN SÖZLERİ...

"Hak ederek kazandık. Çok iyi bir atmosfer vardı. Bize çok samimi, dostça yaklaştılar. Atmosfer gibi saha da güzeldi. Yarışa geri dönmek istiyorduk, bu akşam kazanmak zorundaydık. Güzel goller attık. İyi başladık. İkinci yarıda tamamiyle üstündük. Bize sihirli bir an lazımdı ve bunu da Demba Ba yaptı. Ondan sonra iki güzel gol daha bularak maçı kazandık"

"GENÇLERBİRLİĞİ MAÇI DAHA ÖNEMLİ"

"Bizim için oldukça önemliydi devre arası. Yeteri kadar dinlenmek ve üst düzey bir antrenman programı uygulamak böyle dönemlerde kolay değil. İyi hazırlandık. Bugün 3. maçımız. Pazartesi günü oynaynacak Gençlerbirliği maçına hazır hale geleceğiz. Öncelikleri kıyasladığımızda Gençlerbirliği maçının önemi daha yüksek. Demba ve Gökhan son hazırlık maçında oynayamadı ve bugün onları 45 dakika oynatmayı zaten planlıyorduk. Skordan bağımsızdı oyuna girmeleri. Umarım Cenk Tosun'un da sakatlığı ciddi değildir. Yaptığımız programdan memnunum"

OPARE TRANSFERİ ÜZERİNE...

"Opare transferi ile uygun bir seçenek bulduk. İyi bir oyuncu bizim için önemli bir kriter. İkinci önemli kriter de, kulübün mali şartlaruına uygun. Şunu belirtmekte fayda var, Serdar ile görüştüm ve gösterdiği performanstan memnunum. Ama o pozisyonda rekabet yaratmamız gerekiyordu. Hem nitelik, hem de nicelik anlamında o pozisyonda rekabeti arttırmamız gerekiyordu"

YORUM EKLE
YORUMLAR
http://izletvizle.blogspot.com
http://izletvizle.blogspot.com - 4 yıl Önce

sağ bek çalışırsa gökhan törede çok rahatlar

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

yanıyooommmm...

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

cicekleri suladigimiz gibi senide sulayalim hasan gel memleketine dogru bi sulayim seni

007
007 - 4 yıl Önce

SENİN GECMİŞİNİ SİKİYİM HASAN AMINA KODUGUM İBNE RENKLİSİ SENİ

MEHMET KAVİ
MEHMET KAVİ - 4 yıl Önce

BU YORUMLAR KONTROLDEN GEÇMİYOR MU? BU KÜFÜRLERİ GÖRMEK ZORUNDA MIYIZ?