Opare 150 bin Euro’yu bekliyor

Porto’dan satın alma opsiyonu ile kiralanan genç oyuncunun evrakları, Beşiktaş ödeme yapmadığı için henüz gelmedi. Bu sebeple de Opare, henüz siyah beyazlı formayla bir resmi maça çıkamıyor.

FUTBOL 29.01.2015, 03:11
1753
Opare 150 bin Euro’yu bekliyor

BEŞİKTAŞ’ın sağ bek problemini gidermek için kadrosuna kattığı Opare bir türlü oynayamıyor. Sebebi ise ödenmeyen 150 bin Euro’luk menajerlik ücreti. Bu sebeple genç oyuncunun evrakları henüz gelmedi. Opare’yi bugünkü Sarıyer maçında oynatmayı düşünen Bilic de lisansı olmadığı için genç oyuncuya forma veremeyecek.

 

KONSANTRASYON STATTA


ANCAK menajerlik ücreti yatırılmayınca, lisans da çıkarılmadı ve Opare’nin Beşiktaş formasıyla ilk maçına çıkma beklentisi de askıya alınmış oldu. Konuyla ilgili siyah beyazlı kulüpten yöneticiler ise bu sorunun kısa zamanda çözüleceğini belirtti. Kulüp yönetiminde yapılan açıklamada “Şu anda bütün konsantrasyonumuzu stat yapımına harcadığımız için yapıyoruz. Bazı sıkıntılar vardı ama Opare ile ilgili ödeme bir iki gün içinde yapılacak” denildi.

 

HÜRRİYET

Yorumlar (5)
carsi 6 yıl önce
Haber dogruysa tek kelimeyle yaziklar olsun
Bilo 6 yıl önce
Kesin yalan haber. Renkliler daha transfer yapamadı ya, bizim gidişatımız battı herkese!
Seyyah 6 yıl önce
Sayın yöneticiler ne olur bu haber doğru olmasın...Ya siz stad için daha onbeş gün önce 100.000.000 kredi almadınızmı...
senol armagan 6 yıl önce
sizin yapacaginiz isin taaa ulan bedavaya futnolcu aliyoruz ve 150.000 euroyu yatiramiyorsunuz bahanesi stad yapiyoruz onun icin konsantre olamadik rezillik otesi bir aciklama sanli besiktasimi samar oglani yaptiniz
iğru 6 yıl önce
bir çebi klasiği...