Onur Beşiktaş’a, Tolga Trabzon’a!

Yönetimin özür dilememesi halinde Onur Kıvrak'a ağır bir para cezasıvermesi ve kadro dışı durumunu sürdürmesi bekleniyor.

FUTBOL 30.07.2015, 03:08
5267
Onur Beşiktaş’a, Tolga Trabzon’a!

Trabzonspor’da kaleci krizinde sıcak gelişmeler birbirini izliyor. Yönetim, tavrını sportif direktör Süleyman Hurma’ya sahip çıkmaktan yana belirlerken, Onur Kıvrak konusunda bundan sonra yaşanacak olanlar da merak konusu. Bordo-Mavililer’in kaptanının yönetimden ve sportif direktör Hurma’dan özür dilememesi durumunda kadro dışı durumu sürecek. 

Kendisi tesislerde ya da istediği bir hocayla ayrı olarak çalışacak. Ancak kaptana geri dönüş kapısı da açık. Ne Hurma ne de yönetim cephesi, keskin ifadeler kullanmadı ve “Oyuncumuzu kaybetmek istemeyiz. Tavrını bekliyoruz” mesajlarını yolladı.

Aracılar çalışıyor

Ancak Onur’un şu an için böyle bir adım atması beklenmiyor... Gelişmeler paralelindeki en flaş iddia ise Onur Kıvrak’ın Beşiktaş’a, Trabzonspor’un efsane ismi Tolga Zengin’in ise tekrar Bordo-Mavili takıma döneceği yönünde. Bu noktada her iki kulüpten de resmi ağızlardan bir açıklama gelmedi ama aracılar vasıtasıyla nabız yoklandığı belirtildi.

Boffin de gündemde

Onur Kıvrak’ın varlığı halinde bile bir kaleci takviyesi düşünen Trabzonspor’da gündeme gelen isimlerden biri de Eskişehirspor ile yollarını ayırmaya karar veren Boffin. 27 yaşındaki başarılı file bekçisiyle daha önce de temas kuran Bordo-Mavililer’in görüşmeleri hızlandıracağı ve Eskişehirspor’dan yeni bir teklif isteyeceği bildirildi. Boffin’in de Trabzonspor fikrine çok sıcak baktığı gelen haberler arasında.

Arıkan yine listede

Trabzonspor’un ilk etap kampına katılan, ancak son dakikada çıkan pürüzlerin ardından Türkiye’ye geri dönen Hakan Arıkan da kaleci kriziyle birlikte ilk akla gelen oyunculardan oldu. Deneyimli file bekçisinin ayrılırken sergilediği tavır ve taraftarların kendisine duyduğu güven onu vitrine taşıyan faktörlerden. Ancak deneyimli kaleci ile ilgili karar henüz netlik kazanmış değil.

Yorumlar (14)
Veli 5 yıl önce
Keske Onur gelse cok iyi bir kaleci. Tolga iyi degil. Her gelen topu yiyor. Tolgayla degil Sampiyon, 3. bile olamaz Besiktas!
Amokachi 5 yıl önce
tolga-pektemek-necip-ismail trabzona onur Beşiktaşa olsa süper olur. zaten pektemek i istiyorlardı, tolgayı kaptanlarıydı seviyorla ve geçen sezon yaşananlar sonrası trabzona geri dönebilir tarzı dedikodular vardı ismaille necipte bizden hediye olsun.
Maliyeci 5 yıl önce
Tolga ve bir miktar para verip Onuru alsak süper olurdu.
El_domingo 5 yıl önce
Onuru cok begendiğimden değil tolgadan kurtulmak için boyle bi takas evet..bana kalsa yabancı kalcei getiririm..
onur 5 yıl önce
Tolga ve necip versek onuru alsak. ama trabzon salak değil vermez. Tolga için bile burnumuzdan getirdiler
yok 5 yıl önce
nerde o günlerrrrr inşallahh doğru haberdir inşşşşşşş orta alanı ve kaleyi aldıkmı sağlama varya
Q7 5 yıl önce
en krıtık macta yıne sakatlanır olan bize olur alın bunu sayın yönetım
alii 5 yıl önce
tolga ilk geldiğinde bütün otoriteler ve taraftar tarafından öve öve bitirilemedi. sorun sakatlık yaşaması ve sakat sakat oynamasıyla oldu. peki onura ne demeli adam daha yeni sakatlıktan çıktı ve ara ara da sakatlanıyor. bize gelse şimdi yere göğe sığdırılamayan adam yarın birkaç hatası veya sakatlanması sonucunda yerin dibine sokulacak. olmayacak topları çıkarıyor ama saçma goller de yiyebiliyor. tolga ise olmayacak toplar pek çıkarmıyor ama olmayacak goller de pek yemiyor sakat sakat oynayıp saçmaladığı brugge maçı dışında. onurun bence tek artısı daha genç olması. tolgaya güvenelim eğer sakatlık riski yoksa. ha teknik ekibe rest çekip kadrodışı kalan oyuncuyu almak da ayrı bir saçmalık. yarın bizde de yapabilir aynı şeyleri.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın