Önder Özen'in Yerine O Geliyor!

Ahmet Nur Çebi’nin, daha Önder Özen görevinden ayrılmadan futbol direktörü arayışlarına başladığı, hatta İtalyan Ariedo Braida’yla görüştüğü öne sürüldü.

Önder Özen'in Yerine O Geliyor!
Beşiktaş’ta Önder Özen’in istifasının altında yatan gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bazı yöneticilerin Özen’e karşı aldığı tavır ve ‘kumpas’ noktasına gelen davranışları kulaktan kulağa dolaşıyordu. Ancak son olarak ortaya atılan iddia şok etkisi yarattı. Yeni sezon öncesinde futbol takımıyla ilgilenmeye başlayan Ahmet Nur Çebi’nin, daha Özen görevdeyken futbol direktörü aramaya başladığı ortaya çıktı.
 
İtalya’da eski günleri mumla arayan ve yapılan skandal transferler sonucunda devre arasında istifa eden Milan’ın eski sportif direktörü Ariedo Braida’nın ilk aday olduğu öne sürüldü. Braida’nın da düşünmek için süre istediği ve Çebi’yle görüşmelerin devam ettiği iddia edildi. Bilindiği gibi Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho transferinde de görüşmeleri yürütmüş; bu girişim başarısızlıkla sonuçlanmıştı.
 
(Kaynak: AMK)
YORUM EKLE
YORUMLAR
kvb
kvb - 5 yıl Önce

beşiktaşlı bi adam gelsin bu kim ya

Ünsal
Ünsal - 5 yıl Önce

Supernatural'da ki ölüme benziyor lan Beşiktaşlı,Beşiktaşı tanıyan biri olmalı.

conan
conan - 5 yıl Önce

Metin Tekin!

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

sergen gelse daha çok sevinirdim :D en azından sergeeeeeeeeeeeeen gooooooooool sıtamford biriçte beşiktaşın kanat sesleri var dedirten adam :D

thec
thec - 5 yıl Önce

bu başlıkta bir sürü "haber" okuruz artık.

kartal
kartal - 5 yıl Önce

haber doğrulanmadan yorum yapmak istemem ama bu ahmet nur çok görünmeye başladı azizin kurmayları böylemi tek ses denen birşey var hem yönetimimiz çok çok beceriksiz

süleyman
süleyman - 5 yıl Önce

ahmet nur çebi her olayın altında sen çıkıyorsun nefret etmeye başladım senden nerden bunlarla belaya düştük yahu

macit güney
macit güney - 5 yıl Önce

metin tekin ya da rasim kara