Ömer Şişmanoğlu rekabete hazır

Ömer Şişmanoğlu, Şenol Güneş'in gelmesinin ardından takımın yeni sezon hazırlıklarına dahil edilmişti.

FUTBOL 07.07.2015, 03:54
1068
Ömer Şişmanoğlu rekabete hazır

Geçen sezon Eskişehirspor’da kiralık olarak görev yapan Ömer Şişmanoğlu, Siyah-Beyazlılar’ın başına Şenol Güneş’in gelmesinin ardından takımın yeni sezon hazırlıklarına dahil edilmişti. Almanya kampında hedefleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan genç futbolcu, “Kadromuzda Cenk Tosun ve Mustafa Pektemek gibi başarılı isimler var. İyi bir hazırlık süreci geçirip yeni sezonda kendime kadroda yer bulmak için elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
HasanD 5 yıl önce
Ömer,4-2-3-1 düzeninde Cenk Tosun'un arkasında 2. yedek santrfor olarak faydalı olur, kendini unutturmak ve demarke olmak konusunda çok çok başarılı. Aynı zamanda Önder Özen'in dediği gibi çok iyi bir hamle oyuncusu. Mustafa Pektemek de santrforda değil kanatta değerlendirilmeli artık! Madem rakip stoperle çok dalaşıyor ve demarke olmak konusunda başarılı değil, en azından 1.90'lık rakiplerle değil, daha dişine göre 1.75-1.80'lik rakiplerle dalaşsın bari:))) Ligin başlarında (özellikle Arsenal maçlarında) kanatta ileri-geri daha başarılı görünmüştü. Ters kanattan yapılan ataklarda da içeri katederek santrforu çiftler, hava toplarında da katkı sağlar.
fatih 5 yıl önce
ben şenol hocanın 4-2-3-1 düzenini uygulayacağını düşünüyorum ama kanımca ya 4-1-3-2 ya 4-3-1-2 sistemlerinden birini hayata geçiripte forveti sürekli çift tutsa takım gol yollarında o zaman daha etkin bir yapıya sahip olur şenol hoca trabzonu çalıştırırken 4-4-2 oynatırdı colman alanzinho Selçuk hüseyin ilerde burak umut şeklinde 4-4-2 sini hatırlıyorum güneşin bizdede aslında 4-4-2 tutmaz pekde yukarda dediğim sistemlerden birini uygulasa fena olmaz aslında forvet çift olsunda orta saha nasıl kurgulanırsa kurgulansın
as 5 yıl önce
laaaaa ömer sende anladın tabi cenkten başka rakibin yok rekabet için seni seni
AOK 5 yıl önce
Önce Futbolun sadece ceza sahasi icinde oynanmadigini ögren sonra Futboldan ve rekabetten bahset dicem ama.. Besiktas almis getirmis iste vermis bi kere o degerli formayi.. Sanirim Besiktas yönetimi yoldan gecenlere bizde oynamak istermisiniz diye soruyo kabul edenlere bir forma verip takima aliyo gibi tuhaf tuhaf durum var ortada..