Olympiakos'ta Beşiktaş seferberliği

Olympiakos’ta rövanş maçı öncesi adeta seferberlik edildi. Son 21 yılın en sıkıntılı günlerinden geçen ve Beşiktaş maçı öncesinde teknik adam değişikliğine giden Yunan temsilcisi geçen hafta ligde 2-0 kazandığı Atromitos maçıyla beraber yeniden düzlüğe çıktı.

FUTBOL 15.03.2017, 07:54 16.03.2017, 07:55
1485

Dört maçlık kazanamama sıkıntısını bitiren Olympiakos bütün motivasyonunu Beşiktaş’a yönlendirdi. 1-1 biten ilk maçın ardından deplasmana gelecek kırmızı-beyazlı takım buna karşın umudunu koruyor.

Olympiakos yöneticileri maç saatine kadar takımla sürekli irtibat halinde olmayı kararlaştırdı ve dün itibariyle tesislerde büyük bir kenetlenme başlatıldı. Yöneticiler hem futbolcular hem de Teknik Direktör Vasilis Vouzas ile özel toplantılar yaparak İstanbul’daki rövanşın önemini anlattı.

Olympiakos medya direktörü Vangelis Marinakis ve yönetici John Vrentzos, tek gündemlerinin Beşiktaş maçı olduğunu bildirdi. Hiçbir konunun kulüp tarafından konuşulmayacağı ve sadece Beşiktaş maçının ön planda tutulacağı duyuruldu. 

Bu arada Paulo Bento’nun gönderilmesiyle beraber Esteban Cambiasso ve Alejandro Dominguez takıma geri döndü. Bu oyuncuların rövanş öncesi takıma liderlik ettikleri vurgulandı.

Milliyet

Yorumlar (0)