Olimpiyat'ta Elektrikler Gitti, Maç Durdu

Olimpiyat Stadı'nda oynanan Beşiktaş - Tottenham maçı, elektriklerin gitmesi nedeniyle yaklaşık 20 dakika durdu.

FUTBOL 11.12.2014, 21:06
567
Olimpiyat'ta Elektrikler Gitti, Maç Durdu

UEFA Avrupa Ligi C Grubu son maçında oynananBeşiktaş - Tottenham maçının 7. dakikasında Olimpiyat Stadı'nda elektrikler gitti. Maçın hakemleri takımları soyunma odasına gönderdi ve maçyaklaşık 20 dakikalığına durdu.

Bu süre zarfında taraftarlar cep telefonları ile görsel bir şölene imza attılar. Siyah-beyazlı taraftarlar, "Yeter Yıldırım Demirören" şeklinde tezahüratlarda bulunurken, bir süre sonra statta müzik yayınıbaşladı. Problemin çözülmesinin ardından takımlartekrar sahaya döndü. Ancak bu sefer de hakem, skorboarddaki sürenin yanlış olduğunu belirterek maçı başlatmadı. Yaklaşık 3 dakika içinde de bu problem çözüldü ve maç başladı.

Öte yandan, elektrik kesintisinin sadece statta olmadığı ve bölgesel olduğu, jenaratörün aniden devreye girmemesi nedeniyle bir süre ara verilmek zorunda olunduğu belirtildi.

Olimpiyat'ta elektrikler gitti, maç durdu

Yorumlar (2)
metin 6 yıl önce
bu atada maç başına tamı tamına 200bin tl kira bedeli veriyoruz. severiz sevmeyiz, osmanlıspor bile sadece 50bin masraf bedeli aldı. hala bu kesintileri yaşıyorsak beşiktaş kulübünden değil elbet ama sorumlu birileri istifa etmeli.
metin 6 yıl önce
sorun kesintilerdenmiş. stadyum yönetiminde yamuk yok yani. hayırlısı olsun.