Olimpiyat’a veda...

Kartal, 3 sezondur kahrını çektiği Olimpiyat'taki son derbisine çıkıyor. Fenerbahçe'yi de bu sahada konuk eden Beşiktaş, 30 bin taraftarının önünde bu sezon son büyük mücadelesini verecek.

FUTBOL 14.12.2015, 10:48 14.12.2015, 10:49
626

 Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki derbi, Siyah-Beyazlılar’ın Atatürk Olimpiyat Stadı’nda ev sahibi olduğu son derbi olacak. 3 sezondur Olimpiyat’ı mesken tutan Beşiktaş, lig maçlarının bazılarını başka statlarda oynasa da, Avrupa ve Türkiye Kupası maçlarının tamamını zorunlu olarak bu statta oynadı. Yaklaşık 30 bin taraftarın yalnız bırakmayacağı Kartal, sahadan galibiyetle ayrılarak Olimpiyat’taki son derbiden mutlu ayrılmak istiyor. 

Yeni derbiler Vodafone Arena’da

Yapımı süren Vodafone Arena Stadı’na sezon sonuna kadar geçmek isteyen Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe ve bugün oynayacağı Galatasaray ile sezonun ilk yarısında iç sahada oynadığı için önümüzdeki sezon ev sahibi olacağı derbileri yeni stadı Vodafone Arena’da oynayacak.
Yorumlar (4)
Deniz 5 yıl önce
Bedava bilet olmayınca Çarşı gitmiyor
Deniz Bey, 5 yıl önce
Maca gelmedigin icin maca gelenlerin kim oldugundan haberin yok. Dogu tribunune bekleriz . Carsi orada.
Bir ara cikip provakasyon yapip, simdi ortalarda gorunmeyen 1453 kartallari miydi neydi , o komur parasi pesindekiler nerede?
Veli 5 yıl önce
Neyseki Olimpiyatta 80 binide asarak Taraftar rekoru kirarak tarihe gectik. 3 senedir tek basari bu . Yoksa Ormanli Besiktas her konuda 0 cekti. Cok basarisiz oldu.
Asi kartal 5 yıl önce
Bir tutmuşlar ÇARŞI bedava biletci diye hayatında çarşıyı görmeyenler tanımayanlar yorum yapıp duruyor ak partinin karalama ve iftira kampanyasına çanak tutuyorlar.. yavuz hırsız misali ülkeyi sulalesiyle parça parça bölüp yiyenler değil de tek aşkları BEŞİKTAŞ olan bu guzide insanlar suclu dimi size carsiya ancak ruyalarinda rakip olan ultra aslan ve genc fb liler yakisir siz adam degilsiniz gercek carsi her maca gider ama siz klavyecilet kaç maçına gitti besiktasin?