Olimpiyat Stadı’nda o bayrak indirildi!

Dün oynanan ve Beşiktaş'ın galibiyetiyle sonuçlanan Beşiktaş-Liverpool maçı öncesi tribünlerde Yunanistan Bayrağı krizi çıktı.

Olimpiyat Stadı’nda o bayrak indirildi!

Olimpiyat Stadı’na maçtan saatler öncesinden gelen yaklaşık 4000 Liverpool taraftarının tribünlere Yunanistan Bayrağı astı. Beşiktaş taraftarlarının ihbarıyla tribünlere çıkan polisler Yunanistan bayrağını indirmek istedi. Bu sırada İngilizlerle emniyet güçleri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Polis ekipleri daha sonra bayrağı asıldığı yerden indirerek götürdü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Black Eagle
Black Eagle - 4 yıl Önce

Ne kadar sacma. Camp Nou'ya gidenler bilir stad adeta Birlesmis Milletler gibidir, her ulkenin bayragi vardir, dun de Yunanistan'dan Liverpool'u tutan taraftarlar grubu geldi ve kendi ulkelerinin bayraklarini asarak maci izlemek istediler. Bunda absle istigal ne var anlayamadim, biz de gitsek baska bir ulkede kendi ulke bayragimizi gayet tabi asarak mac izleyebiliriz buna kimsenin karisma hakki yok dun guvenlik gorevlerilerinin hakki olmadigi gibi, eger ortada Sirbistan Arnavutluk veya Kibris Rum Kesimi - KKTC gibi sira disi bir durum yoksa. Biz Yunanistan'da bayrak acsak ve ayni hareketi gorsek Yunanlilar bizi cekemiyor, hala bizi dusman goruyor deriz ve emin olun ki dun ayni duruma biz dustuk.