Olimpiyat Rekoru!

Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda seyirci rekoruna imza atmak istiyor.

Olimpiyat Rekoru!

Kartal, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda seyirci rekoruna imza atmak istiyor. Maç saatine kadar tükeneceği tahmin edilen biletlerle İkitelli’ye yaklaşık 75 bin taraftarın gitmesi ve gişe hasılatıyla yönetimin yüzünü güldürmesi bekleniyor. UEFA, güvenlik gerekçesiyle stadın tamamının dolmasını istemiyor.

Arsenal karşısında dev bir şölen hazırlığına giren taraftar da dün dev bir pankartı Doğu tribününe astı. Tavan, büyük bir kartal amblemi ile boydan boya kaplandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
umuti
umuti - 5 yıl Önce

"zafer bizim olacak!" yazıyor pankartta ve öyle olacak.

black eagle @ black see
black eagle @ black see - 5 yıl Önce

elbette öyle olacak !!! başka yolu yok !!!...

soner han 41
soner han 41 - 5 yıl Önce

Zaten biz o rekoru kırmıştık şimdi inşallah kendı rekorumuzu kıralım

bülent arslan
bülent arslan - 5 yıl Önce

arkadaşlar seyirci rekoru derken bugüne kadar kırılanlar iki takım taraftarı birlikte.biz tek başımıza bu rekoru kırdık.kimse heveslenmesin böyle bir rekor kırılamaz.80 bin kişi.

pen6saray üstü burak yılmaz
pen6saray üstü burak yılmaz - 5 yıl Önce

burak yılmaz için neden pankart yapmadınız realin 6s ye 6 atmasını neden kullanmadınız komidinin intikamını neden almadınız reklamcı çarşı işiniz gücünüz reklam

anti çarşı
anti çarşı - 5 yıl Önce

sen sırf anarşizmin terörizmin simgesini kullanmak için italyanca pankart hazırlarsan medeni avrupa cezayı keser ingilizce yazsaydınız hem a harfine gerek kalmayıp dolayısıyla izin verilecekti hem de başta ingiltere olmak üzere tüm dünya anlayacaktı dünya dili ingilizceyi