Olimpiyat Rekoru!

Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda seyirci rekoruna imza atmak istiyor.

FUTBOL 19.08.2014, 03:04
7551
Olimpiyat Rekoru!

Kartal, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda seyirci rekoruna imza atmak istiyor. Maç saatine kadar tükeneceği tahmin edilen biletlerle İkitelli’ye yaklaşık 75 bin taraftarın gitmesi ve gişe hasılatıyla yönetimin yüzünü güldürmesi bekleniyor. UEFA, güvenlik gerekçesiyle stadın tamamının dolmasını istemiyor.

Arsenal karşısında dev bir şölen hazırlığına giren taraftar da dün dev bir pankartı Doğu tribününe astı. Tavan, büyük bir kartal amblemi ile boydan boya kaplandı.

Yorumlar (6)
umuti 6 yıl önce
"zafer bizim olacak!" yazıyor pankartta ve öyle olacak.
black eagle @ black see 6 yıl önce
elbette öyle olacak !!! başka yolu yok !!!...
soner han 41 6 yıl önce
Zaten biz o rekoru kırmıştık şimdi inşallah kendı rekorumuzu kıralım
bülent arslan 6 yıl önce
arkadaşlar seyirci rekoru derken bugüne kadar kırılanlar iki takım taraftarı birlikte.biz tek başımıza bu rekoru kırdık.kimse heveslenmesin böyle bir rekor kırılamaz.80 bin kişi.
pen6saray üstü burak yılmaz 6 yıl önce
burak yılmaz için neden pankart yapmadınız realin 6s ye 6 atmasını neden kullanmadınız komidinin intikamını neden almadınız reklamcı çarşı işiniz gücünüz reklam
anti çarşı 6 yıl önce
sen sırf anarşizmin terörizmin simgesini kullanmak için italyanca pankart hazırlarsan medeni avrupa cezayı keser ingilizce yazsaydınız hem a harfine gerek kalmayıp dolayısıyla izin verilecekti hem de başta ingiltere olmak üzere tüm dünya anlayacaktı dünya dili ingilizceyi