Ölçü olmaz

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sturm Graz karşılaşmasının asla ölçü olmayacağını ifade etti.

FUTBOL 23.07.2015, 02:53
745
Ölçü olmaz

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sturm Graz karşılaşmasının asla ölçü olmayacağını ifade etti. Güneş, "Bizim ilk, rakibimizin ise son hazırlık maçıydı. Bizim için ölçü olmayacak bir maçtı. Hücumda ve savunmada istediklerimizi yapamadık. Oyuncularımın maç içinde dikkatleri dağınıktı. Herkese şans vermem nedeniyle iyi oynamadık. Eksiklerimizi gördük. Top kayıpları fazla oldu, yorgunluğun da etkisi olabilir. Bütün bunları aşacak bir oyun yapısı oluşturacağız. Eldeki oyuncuları değerlendiriyoruz. Gelecek olanları da göreceğiz. Var olan değerlerimizi artırmaya çalışacağız" diye konuştu

Güneş'i kızdırdılar
Teknik direktör Şenol Güneş, maç sonrası sinirlendi. Dün akşam kampa katılan Quaresma'nın bugün 15.00'te yapacağı basın toplantısının, yönetici Metin Albayrak tarafından cuma gününe alındığını öğrenen Güneş, "Benim bundan haberim yok. Quaresma toplantısını yarın (bugün) yapacak. Son kararım budur" dedi.

Yorumlar (6)
onur 5 yıl önce
hocam bize yorgunluk filan sakın deme 2 senedir bunu duymaktan sıkıldık.hem ne yorgunlugu daha lıgler baslamadı oynadıgınzı takım amator takım ama bjk onlardan amator oynuyor.
asdgf 5 yıl önce
rakiplerin hocası antreman maçıda olsa çıkıp kazanacaksınız diyor.sen ne diyorsun.
Zlatan İbrahimovic 5 yıl önce
Zlatan İbrahimovic.....
Taraftar 5 yıl önce
Cenk Gönen -Ersan-Necip-Pektemek dördü de gitmeliydi yerine bonservissiz ayni yıllık ücrete oynayabilecek oyuncular alınmalıydı...Sağlam kaleci,önlibero ve iki striker şart...
asiholigan 5 yıl önce
hocayı daha 1 ayda delirtir bu çapsızorman ve tayfası. metin albayrak kimdir yaaa.bu klüpte söz sahibi olacak adam değil .
Kartal 5 yıl önce
Zlatan Ibrahimovic... den başkası olmaz. Başkan neyi bekliyorsun artık.