Olcay'ın Cezayir Üzüntüsü

Olcay Şahan, Almanya kampında en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçlarına yüzde yüz hazır olacaklarını söyledi. Şahan, Dünya Kupası ile ilgili de konuştu.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
166
Olcay'ın Cezayir Üzüntüsü

Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Olcay Şahan, Almanya kampında en iyişekilde hazırlandıklarını ifade ederek, Şampiyonlar Ligi'ndeki ilkmaçlarına yüzde yüz hazır olacaklarını söyledi.


Siyah-beyazlıfutbolcu Olcay Şahan, BJK TV’ye Almanya’da devam eden kampla ilgiliaçıklamalarda bulundu. Yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir tempodasürdürdüklerini belirten Şahan, “İdmanlarımız çok yoğun tempoda geçiyorve bu tempodan çok memnunuz. Takım olarak idmanlarda koordinasyon var.Hocalarımızla birlikte taktiksel antrenmana önem veriyoruz. Dört haftasonraki maçlarımız için hazırlıklarımızı en iyi şekilde yapıyoruz. Tümhazırlıklarımızı tamamlayıp Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maça yüzde yüzhazır olacağız" dedi.
Brezilya'da devam eden Dünya Kupası'nı yakındantakip ettiğini söyleyen başarılı oyuncu, "Dünya Kupası güzel geçiyor.Cezayir takım olarak çok iyi performans gösterdi. Onların çıkamamasınaüzüldüm. Ancak bildiğimiz gibi Almanya güçlü bir takım ve hep sondakikalarda kazanmasını biliyor. Turnuvayı Almanya’nın kazanabileceğinidüşünüyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)