Olcay'dan Ramazan'a!

Beşiktaş'ta Gençlerbirliği galibiyetinde büyük pay sahibi olan Olcay Şahan ile Serdar Kurtuluş, maç sonunda yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 26.01.2015, 22:32
1402
Olcay'dan Ramazan'a!

Beşiktaş'ta Gençlerbirliği galibiyetinde büyük pay sahibi olan Olcay Şahan ile Serdar Kurtuluş, maç sonunda yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Attığı golde teknik direktör Arif Erdem'in söylediklerini uyguladığını söyleyen Olcay, "Antalya kampında Arif Erdem'le aynı oteldeydik. Hoca bana ön direğe daha sık koşmamı söyledi. Golde onun da payı var. Golü mutlaka atabileceğimi söyledi. Ben de bunu yaptım. Bugün de Serdar çok iyi kesti gol yaptım. Serdar'ı buradan tebrik ediyorum. Son zamanlarda çok önemli bir performans gösteriyor. Bugün de çok güzel bir asist yaptı." şeklinde konuştu.

90 dakika oyunun içinde kaldıklarını söyleyen Olcay,"Takım halinde çok iyi performans gösterdiğimizi düşünüyorum. 90 dakika oyunun içinde kaldık. İlk yarıda orta saha ile defans arasında fazla boşluk oluştu. İkinci yarı golü attıktan sonra dengeledik bunu. Kerim çok kaliteli bir futbolcu bunu bugün yine gösterdi. Demba Ba golü iğne deliğinden geçirdi." dedi.

Gençlerbirliği kalecisi Ramazan'ı, ilk yarıda penaltı beklediği pozisyon sırasında söyledikleri nedeniyle eleştiren başarılı hücum oyuncusu, "Son haftalar fair play olarak ön plana çıkmış bir camiayız. Olmayan bir penaltıyı istemeyiz. Ben %100 penaltı olduğuna inanıyorum. Kesinlikle fauldü. Ramazan'ın söyledikleri hiç yakışmadı. "Beşiktaş camiasına böyle bir futbolcu yakışmıyor" demesi çok ayıp. Bizim ve benim karakterimi tüm Türkiye biliyor. Yaptığı çok yanlıştı."

Serdar da zeminden yakındı

Olcay'ın attığı golün asistini yapan Serdar Kurtuluş ise zeminin çok kötü olduğunu belirterek, "Olcay'a söylediklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Zaman zaman kopuk bir maç oldu. Gençlerbirliği'nin de pozisyonları vardı. İkinci yarıda daha çok gol arayan bizdik ve bunları bulduk. Son olarak bizi burada yalnız birakmayan taraftarımıza teşekkür ederim. Ankara'da çok kötü bir zeminle karşılaştık. Bu iki takımı da olumsuz etkiledi." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
sergen10 6 yıl önce
bu serdar opera mıdır nedir ona formayı vermez. Oğuzhan italyaya kiralanabilir. Kerim yada olcay forvet arkasında gayet rahat oynar. Tolga bu takımda candır. demba ba varsa iyiyse 95 dakika sahada kalır.
Hakan 6 yıl önce
Demba Ba sakatlanmadığı sürece çok iyi. Sakatlansa bile 2 veya 3 maçta kendine geliyor. Opare çok sağlam adam. Serdar ile iyi bir ikili olacaklar. Hızlı maçları Opare, defansif oynamamız gereken maçları Serdar götürür.

Oğuzhan ise artık kiralık gibi değil de satarak kurtulur. Hem ona, hem bize iyi gelir. Oğuzhan artık oynamıyor ve kafa yapısı da müsait değil. Avrupa'ya satıp hem kendimizi, hem de onu kurtarabiliriz. Şu anda çok iyi bonservis öderler ve şu anda giderse Arda'dan daha iyi isim yapar. Jübilesine doğru sağlam kalırsa geri alırız.
grkan 6 yıl önce
takım çok güzel, sadece hem forvet hem sağ açık oynayabilen ucuz bir genç alınmalı, gökhana bişey olursa sağa geçer ba ve cenk yokken forvete geçer pektemek demiyorum zaten o hiç olmayacak gibi görünüyor :/
selim 6 yıl önce
Penaltı penaltı da, bir tane yönetici dile getirmiyor. Buna da ayrı parantez açıp sorgulamak lazım. Asıl üstünde durulması gereken bu.
sikireybıl 6 yıl önce
penaltı değil verilse çok ucuz olur,zaten alacağımız macta renklilerin haksız penaltı ithamlarına maruz kalırdık boşuboşuna.bunlara penaltı çalınırsa her maç 10 tane penaltı verilmesi gerekir.