Olcan İçin Kritik Hamle!

Geçen sezon Trabzonspor'dan kaleci Tolga Zengin'i kadrosuna katan Beşiktaş, Galatasaray'ın da transferi için girişimlerde bulunduğu Olcan Adın'ı renklerine bağlamakta kararlı davranıyor.

FUTBOL 13.06.2014, 09:28
105
Olcan İçin Kritik Hamle!

Yerli transferinde listenin ilk sırasına konulan Olcan'ı mutlakakadrosuna dahil etmek isteyen siyah beyazlı takımda, ikinci başkan AhmetNur Çebi'nin transferi sonuçlandırmak için tüm imkanları kullanacağıöğrenildi.


Trabzonspor 1 yıl daha sözleşmesi olan Olcan'ıbırakmak istemiyor ancak tecrübeli futbolcunun gitmekte diretmesihalinde satışı gündeme gelecek.

Lig TV'de yer alan habere göre;Galatasaray'ın da devrede olduğu Olcan için, Trabzonspor Başkanıİbrahim Hacıosmanoğlu'nun isteklerini kıramadığı Çebi ailesinden AhmetNur Çebi'nin babası Yaşar Kaptan Çebi'nin Beşiktaş'ın ilk tercih olmasıiçin devreye gireceği belirtildi.


Siyah beyazlı takım stopertransferinde ise anlaşma sağlanan Brezilyalı Rodrigo Moledo'nuntransferin sonuçlanmasında rötar yaşanıyor.


Metalist Kharkiv ile2018 temmuzuna kadar sözleşmesi olmasına rağmen, ülkedeki karışıklıknedeniyle kariyerine Ukrayna'da devam etmeye sıcak bakmayan Moledo,Beşiktaş'ın cazip teklifinini de kabul etti. Ancak siyah beyazlılar 26yaşındaki futbolcunun bonservisi konusunda Metalist Kharkiv kulübüyöneticileriyle temaslarda sıkıntı yaşıyor. Beşiktaş'ın Metalistyöneticileriyle 10 gün içerisinde görüşerek transferi sonuçlandırmasıbekleniyor.


Beşiktaş, 21 yaşındaki Arjantinli saha oyuncusuManuel Lanzini'nin transferini bitirmek için ise pazarlığı sürdürüyor.Siyah beyazlılar, Lanzini için  6 milyon euro isteyen Arjantın'in RiverPlate kulübünün fiyat düşürmesi için uğraş veriyor.

Yorumlar (0)