Olay yaratan paylaşım! Instagram'a koyduktan 2 saat sonra sildi ama...

PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'da forma giyen Necati Ateş'in eski eşi Zeynep Ateş, kişisel Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla olay yarattı.

FUTBOL 10.12.2015, 11:02 10.12.2015, 11:10
4352
 Uzun yıllar Galatasaray'da forma giyen ve futbol yaşantısına PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'da devam eden Necati Ateş'in eski eşi Zeynep Ateş, kişisel Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla olay yarattı.
Ünlü modacı Zeynep Ateş, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'la birlikte yer aldığı bir fotoğraf karesini hesabından paylaştı.
Ateş'in yaptığı bu paylaşımın altına, "Uzun zamandır böyle bir aşk görmedim", "Allah nazarlardan korusun" gibi yorumlar yapıldı.

Zeynep Ateş, paylaştığı bu fotoğrafı yaklaşık 2-3 saat hesabında tuttuktan sonra kaldırdı ve başka bir paylaşım yaptı.

Fikret Orman'la Zeynep Ateş'in bu fotoğrafı yankı uyandırırken "Acaba birlikteler mi?" sorusunu akıllara getirdi.İki çocukları bulunan Necati Ateş ile Zeynep Ateş geçen yıl boşanmıştı.

15 yıllık evli olan Necati Ateş ile Zeynep Ateş, geçtiğimiz yıl boşanmışlardı. Zeynep Ateş'in Necati Ateş ile yaptığı bu evlilikten iki çocuğu bulunuyor. Necati Ateş, boşanmalarının ardından yaptığı bir açıklamada, "Belki ileride tekrar barışırız" demişti. 


KAYNAK:FANATİK
Yorumlar (8)
Bekir 5 yıl önce
Ben 3 senedir Orman istifa diyorum ama kimsenin umurunda degil. Fikret bey hicbir zaman Buyuk Besiktasa yakismadi zaten!
kartal 5 yıl önce
başkanım bak Beşiktaş senide meşhur etti sana çok şey kattı acaba sen ne kattın?
ahmet 5 yıl önce
abv fiko! bizi rezil ettin. Beşiktaş Başkanının bir ağırlığı olmalı sende o yok. Aziz yıldıvımı beğenmeyiz ama senin gibi tek pozu yok. Ya göbek atıyorsun ya futbolcuların karılarıyla takılıyorsun.
Murtaza 5 yıl önce
Fikret istifa,istifa,istifa!
GÜNER 5 yıl önce
Başkan iyi bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım seni hiç sevmem ama kimle ne yapıyorsan yap ama Beşiktaşımizi kendi egolarina alet etme
özel hayat 5 yıl önce
özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. ayrıca ikisi de bekar şu anda.
KENAN CAN MN 5 yıl önce
beşiktaş başkanı olduysan uckuruna sahipcıkacaksın ne sözünün adamı söz verir duramaz yalan söyler itiraf eder bjk branşları her yerde nal topluyor fiko keyfinde zor artık güneşle ormanı işi uefa gitti lig de gidecek bu kadroyla belli kalecisiz defanssız bjk
Yavuz ka 5 yıl önce
Tuhaf olan birsey mi var? Baskan yakisikli,istedigini tavlar! Bekar insan duvara tirmanacak hali yok! Birakin bu adali ayaklarini,cirkinlesmeyin, Fik-ret Bas-kan besiktas sampiyon...