Oğuzhan'dan Müjde Var

Milli Takım'da omzundan sakatlanan Oğuzhan, tedavisine olumlu cevap verdi Testleri başarıyla geçen genç oyuncu dün idmana katılarak formaya göz kırptı.

FUTBOL 18.10.2014, 02:49
1719
Oğuzhan'dan Müjde Var

Sosa'nın yokluğunda oynaması Beşiktaş adına hayati önem taşıyan Oğuzhan Özyakup'un Sivasspor maçında forma giyme ihtimali belirdi. Oğuzhan'ın, Perşembe günü teknik direktör Slaven Bilic'le yaptığı görüşmede, "Kendimi iyi hissediyorum, salonda çalışmak yerine hafif koşulara başlayıp kendimi test etmek istiyorum" dediği ve çalışmayı ağrısız tamamladığı öğrenildi. Dün de takımla birlikte çalışan genç oyuncunun antrenmanı sorunsuz bitirmesi Hırvat teknik adamın yüzünü güldürdü... 

 

 


Oğuzhan'ın kesin durumunun bugün yapılacak çalışma sonrası netleşeceği ancak tedaviye verdiği olumlu yanıt sonrası oynama ihtimalinin çok yüksek olduğu ifade edildi. Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık'ın bu konuda Bilic'e "Tedavisi olumlu bir şekilde gidiyor. Gerekirse, omzuna destekleyici özel bandaj da yapabiliriz" tavsiyesinde bulunduğu bildirildi. Milli takımlarından dönen Demba Ba ve Pedro Franco'nun da dün takımla çalışması Slaven Bilic'i bir hayli memnun etti. 

Yorumlar (0)