Oğuzhan yüzleri güldürdü

Bir puan siyah-beyazlıları üzerken özellikle Oğuzhan Özyakup'un performansı ise herkesi sevindirdi. Zaman zaman eleştirilen alan Oğuzhan maça da yedek kulübesinde başlarken oyuna 75. dakikada dahil oldu. Yeni transfer Adem Ljajic'in yerine sahaya adım atan 26 yaşındaki oyuncu maçın da kaderini değiştiren isim oldu. 

FUTBOL 09.10.2018, 08:30 10.10.2018, 10:52
197

Eksik oynamasına rağmen siyah-beyazlılar, Konya'ya karşı büyük bir direnç gösterirken Oğuzhan'ın oyuna girmesi ile birlikte de hücumda etkinlik arttı. Vagner Love'ın golünde asist yaparak maça dengeyi getiren Oğuzhan Özyakup, hocası Şenol Güneş'in de yüzünü güldüren isim oldu. 

Oğuzhan'ın performansı sonrasında yöneticiler de kendi aralarında "çilingir" diyerek oyuncuya övgüler yağdırırken 10 kişiyle Konya gibi zorlu bir deplasmanda 1 puan alınmasının da önemli olduğuna vurgu yapıldı.

Erdal Cömert / Şampiy10

Yorumlar (1)
Kartal 2 yıl önce
Si.....r et gitsin gönlü olacak bir maç oynayacak aslında bir çok oyuncuyu Şenol bitirdi, Şenol un o meşhur kontrollü oyun anlayışı bitirdi artık tek devrelik takımız hatta maçlara uyuz gibi başlıyoruz her rakip içerde dışarda maçın başında bizi sindiriyor çabuk oynama özelliği bitti sağol orman sağol Şenol Oğuzhan ne yapsin