Oğuzhan: Van Persie ile özel şeyler konuştum

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon en çok eleştirilen futbolcularından biri olan Oğuzhan Özyakup, DHA'ya özel açıklamalar yaptı.

FUTBOL 16.07.2015, 10:48
1227
Oğuzhan: Van Persie ile özel şeyler konuştum

Genç futbolcu, geçtiğimiz sezon haftanın 5 gününü seyahat ve kampta geçirdikleri için son 8 haftada üzerlerinde büyük bir ağırlık olduğunu ve bu yüzden sezonun sonunu getiremediklerini açıkladı. Kendisinin çok eleştirilmesinin sebebinin beklentileri çok üst seviyeye taşımasından kaynaklandığını dile getiren Oğuzhan Özyakup, teknik direktör Şenol Güneş için ise, "Farkını hemen hissettiriyor" dedi.


Oğuzhan, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında ufak çaplı gerilime neden olan Van Persie için de, ''Onun için hayırlı olsun'' ifadesini kullandı.

Yorumlar (4)
talat sonra 6 yıl önce
Gerçekten çok özel şeyler konuşmuş van persie ile. Habercilik başarısı var burda. "Onun için hayırlı olsun " demiş :)
ÇAKKAL 6 yıl önce
Bu sayfa kadar geri zekalı bir bjk sayfası görmedim...
Tüm renklilerin,, beşiktaşı küçük düşürmek için yaptığı tüm yalan-haberleri kopyala-yapıştır diye kendi taraftarına sunuyor.
Sen mal mısın admin..
Para kazanayım derken beşiktaş adını kirletiyorsun ÇAKKAL
hopbalaaa! 6 yıl önce
"talat" dostum, çok güzel yorum helal sana. :):) güldürdün beni sağolasın. :):) çakkal kardeş? seninde söylediklerinin altına imza atarız! beşiktaşımın lobisi niye zayıf buradan belli zati, ne adam gibi etki oluşturan sitemiz var. ne adam gibi etki oluştura bilen medya, muhabirlerimiz var. sözüm ona güya hepsi "doğrucu davud" en uyuz olduğum şeylerdir bunlar!
kloop 6 yıl önce
Çakal kardeş bu bişey değil hbr1903 görsen kaynıyor.beşiktaşıma bu kadar zarar veren site görmedim