Oğuzhan Özyakup görüşme odasına

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'un Mersin İdman Yurdu karşısındaki performansı Fikret Orman'ı kızdırdı.

Oğuzhan Özyakup görüşme odasına

Son dönemdeki oyunuyla tepki çeken Oğuzhan ile Başkan Fikret Orman ile dış transferden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları’nın maçtan önce özel bir görüşme yaptığı bildirildi.

Üçlünün yaptığı bu konuşmalarda Oğuzhan’a moral vererek beklentilerini sıraladıkları öğrenildi. Orman’ın ayrıca genç oyuncuya, “Kadro artık çok daha derin… eğer bu takımın bir parçası olmak istiyorsan. Bize bunu gösterme zamanın geldi. Yoksa sezon sonunda sana teşekkür etmemiz gerekir” dediği öğrenildi.

Bu görüşme sonrasında Oğuzhan’ın daha iyi olacağı yönünde söz verdiği bildirildi.

 

KAYNAK : AMK

YORUM EKLE
YORUMLAR
serik07
serik07 - 4 yıl Önce

ben mersin karşısında çok iyi bir oguzhan izlemesem de uzun zamandan beri bu kadar iyi oğuzhan izledim... bu haberler gerçekten ilginç

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

aynen öyle ya adam kötü değildiki.

- 4 yıl Önce

oguzhan samet aybaba doneminde fernandesden sonra takimin en onemli oyuncusuydu ne olduda bu kadar geriledi anlamiyorum

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Haber sallamasyon o belli, lakin ateş olmayan yerden de duman çıkmaz derler Oğuzhan son 1 buçuk sezondur korkunç bir düşüş içersinde.. Bu yaşlarda futbolculardan yükseliş, gelişim beklenir Oğuzhan da olduğu gibi 35 yaş futbolcusu gibi son sürat çakılış değil! Bu çocuk ya adam kendine çeki düzen verecek ya da haberde ki gibi sezon sonu teşekkür edilecek.

marjinal ruh
marjinal ruh - 4 yıl Önce

bence şuan oğuzhanın üzerine çok oynuyorlar dikkat etmek lazım.şuan bir geçiş aşamsında oğuzhan ve son haftalarda da bence daha diri bir oğuzhan izliyoruz biraz sabır etmek lazım fiziğini toparlamış oğuzhan hem tolgayı hem sosayı sollar

özgür kartal
özgür kartal - 4 yıl Önce

yalan haber itibar etmeyin...

ertuğrul
ertuğrul - 4 yıl Önce

Ya var ya aynı haberi fotosporla nasıl yaptınız amk

grpbc
grpbc - 4 yıl Önce

Ozzy'yi yedirmeyiz, tam destek gençler! Ozzy bu takımdaki en iyi yerli yetenektir. Şu anda güçlenme idmanları nedeniyle biraz sıkıntı yaşıyor. Sabredelim, seneye bomba gibi seyredeceğiz..