Oğuzhan Özyakup'a tepki

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Vodafone Park'ta Antalyaspor'u konuk eden Beşiktaş'ta, maça 11'de başlayan Oğuzhan Özyakup taraftarların tepkisine maruz kaldı.

FUTBOL 26.08.2018, 22:41 27.08.2018, 12:04
560

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Vodafone Park'ta Antalyaspor'u konuk eden Beşiktaş'ta, maça 11'de başlayan Oğuzhan Özyakup taraftarların tepkisine maruz kaldı.

Maçın ilk yarısında kalesinde art arta golleri gören Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup, tribünlerin bir bölümü tarafından ıslıkla prostesto edildi. Siyah-beyazlı taraftarların bir bölümü, yıldız oyuncunun ayağına top geldiğinde ıslıkla tepki gösterirken, diğer bölümü oyuncaya destek verdi. 

Şampiy10

Yorumlar (1)
karakartal- 2 yıl önce
sayın fikret orman aynaya dön bir bak sen nasıl bir başkansın bir başkan takımını bu kadar proveke edermi insan utanır sıkılır negredo mustafa pektemek larin wagner bunlar yetmedi rocco bunlarda yetmedi osmanlı sporun santraforu evvelkileri söylemiyorum sen nasıl bir insansın be utanıyorum senin beşiktaş başkanı olmandan oğuzhan 4 yıl tolgay bunlar efendi çocuklar değilmi futbolu bilmeyenler bile bunlardan bir cacık olmayacağını anlar bunları transfer ederken beynin nerdeydi fatih terim bas bas bağırıyor bana hızlı adam alın nerde kağnı adamlar sen ordasın yeter be yeter transferden elini eteğini çek vida devamlı çalım yiyor sen seyrediyorsun yetmiyor kağnı rocco transferinde senin imzan utan be çokmu arıyorsun bu kağnıları bjk nin kuruşunu çar çur ettirmezmişsin bu ettirmezliğin sana buradan haykırdık dedikki bernard kagawa ferreyya mangala buruno bunları kirala yada al romadaki buruno 1.5 milyona kiralandı mangala yine kiralanabilir ötekiler kaçtı artık bu takıma zarar veriyorsun tranfer yeteneğin sıfır hakaret edici laf söylememek için kendimi zor tutuyorum bjk yı bir parça seviyorsan defol git böyle transferler yapılmaz al 5 santraforunu efendi çocuklar yanında götür artık bu kapı sana kapandı ha oğuzhanda tolgada efendi çocuklar bi zahmet onlarıda götür