Oğuzhan'ın Betis maçı sonrası açıklamaları

Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup, 1-1 biten Betis maçının ardından açıklamalar yaptı.

FUTBOL 30.07.2017, 23:42 31.07.2017, 17:38 kartalbakışı.com
791

Oğuzhan'ın basın mensuplarına yaptığı açıklamaları şöyle:

Pepe, yıllarca Real Madrid forması giydi. Portekiz Milli Takımı'nda da oynadı. Bazen takıma ayak uydurmak zor oluyor. Daha yeni geldi takıma. Marcelo çok iyi uyum sağlamıştı bize. Pepe bize çok şey katacak.

***

Bizde geçen sene de Aboubakar geç gelmişti. Son 1-2 haftada gelmişti. Alışmak zor oluyor ama defans için de geçerli bu. Pepe için de geçerli. Bizim takıma ayak uydurmak diğer takımlara göre daha kolay. Yerli oyuncular var yabancılar var. Çok iyi bir arkadaşlık var. Gelecek oyuncuları blmiyorum ama umarım katkıları olacak.

***

Yorucu bir kamp dönemi geçirdik, çift idmanlar yaptık. Çok iyi bir hazırlık kampı oldu. Eksiklerimiz çok. Çin'e gitmemiz farklı oldu. Bizim için iyi bir tecrübeydi. Hoşuma gitti.

***

İsimler değişiyor ama bu normal. Kamp döneminde normal bu. Alışmamız gerekiyor. Eksiklerimiz çok fazla. Bunları kapatmak için çalışacağız. Forvet pozsiyonu çok farklı. Ben orta sahadayım. Talisca zaten forvete yakın bir oyuncu, orada oynadı ve elinden geleni yaptı. Benim için farklı bir pozisyon"

Yorumlar (0)