Oğuzhan:

Gaziantepspor'u 1-0'la geçen Beşiktaş'ta maçın tek golünü atan Oğuzhan maçtan sonra Lig TV'ye açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 14.12.2014, 21:29
1536
Oğuzhan:

Beşiktaş'ın Gaziantepspor karşısındaki tek golüne imza atan Oğuzhan Özyakup maçın ardından yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

Oğzuhan maçı değerlendirirken, "Maça çok hırslı aradık ama maalesef 15 dakikadan sonra Antep'in istediği oldu biz de ona uyduk. Devre arasında itiraz etmemek için konuştuk ve kendi oyunumuzu oynadık. Çok da iyi başladık. Cenk normalde gol pozisyonlarını kaçırmaz. Maçtan sonra da zaten senin için kaçırdım dedi." ifadelerini kullandı.

Kendi performansı hakkında da konuşan başarılı orta saha, "Takım iyi gidince o kadar çok iyi oyuncu var ki herkes her zaman oynayabilir. Atiba 15 dakika daha oynayacaksın bari bir şeyler yap da öyle çık dedi. Golü atıp çıktım. Bir şeyler yapmış oldum herhalde..." dedi.

Yorumlar (3)
şerafet kocasoy 5 yıl önce
atibaya teşekkür maç içinde sallanıyordun.ikinizede teşekkür.
hakan 5 yıl önce
atiba öyle demişse müneccim olduğundan değil oynadığını gördüğünden söylemiştir. bir şeyler yapmış oldum herhalde kısmı hakkında ise, sen zaten bir şeyler yapmak için beşiktaş'ın ilk 11'indesin. oğuzhan, potansiyelini ve neler yapabileceğini en iyi bizler yani beşiktaş taraftarı biliyoruz. işte tam da bu yüzden bunu yansıtamadığında tepki gösteriyoruz. değil 60 dk, 30 dk'lık oyuncu olma durumuna gelsen bile bireysel antrenmanlar dahil gerekli çabayı gösterdiğini gördüğümüzde (ki beşiktaş seyircisi görür hiç merak etme) 90 dk oynamış gibi memnun olur bağrımıza basarız. yeter ki bazılarının gazıyla kendini mevcut halinle yeterli görme. çünkü yeterli çabayla inanılmaz bir oyuncu olabilirsin.
bjk 5 yıl önce
basarilarinizin devami diliyoruz sevgiler