Oğuzhan'a terapi

Beşiktaş’a geldiği günden bu yana ilk kez bu kadar yoğun protestolara hedef olan Oğuzhan Özyakup’a, Teknik Direktör Şenol Güneş bazı tavsiyelerde bulundu.

FUTBOL 14.11.2018, 10:09 15.11.2018, 10:46 kartalbakışı.com

Sivasspor maçındaki ıslıkları duyar duymaz oyun olarak etkilenmemesi adına Oğuzhan’ı kenara alan Güneş, A Milli Takım kampına katılan oyuncusuna bu dönemi iyi geçirmesini söyledi. Deneyimli teknik adamın, Oğuzhan’la yaptığı son görüşmede ortam değişikliğinin kendisine iyi geleceğini söylediği ve bu fırsatı iyi kullanmasını istediği kaydedildi.

Morali bir hayli bozuk olan Oğuzhan Özyakup’a, A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu’nun da sahip çıktığı ve kampta moral aşılamaya çalıştığı ifade edildi.

Milliyet

Yorumlar (1)
karakartal 1 yıl önce
kardeşim neyine terapi yapacaksınız anlamış değilim 1400 motor bir araba 1400 motorun gücü kadar gider sen bundan 2500 motor gücünün randımanını alamazsın yanisi oğuzhandan bu bundan başka verim alman mümkün değil kapasitesi bu koşusu bu bundan başka olmaz onun için biran önce kurtulup 2500 cclik oyunculara yönelmelidir terapi merapi hikaye la fontenden masallar kimse masal anlatmasın masala kananlar sahada mosmor olurlar sen profesyonel iş yapıyorsun pırlanta gibi çocuklar masalını bırakacaksın kim randıman verirse o kalacak acırsan acınacak duruma düşersin tıpkı bu günler gibi anlayanlara saygılar