''Oğlum Beşiktaş'a gelir!''

Trabzonspor'da Erkan Zengin ile yaşadıkları nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen Mehmet Ekici'nin babası Beşiktaş'ın kapısını çaldı.

FUTBOL 26.10.2015, 02:29 26.10.2015, 02:31

 Trabzonspor'da Erkan Zengin'den yediği yumruk sonrasında "ayrılmak istiyorum" diyen Mehmet Ekici babasını çağırmış, gurbetçi oyuncunun babası da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşmüştü. Bu görüşme sonrasında "oğlum ayrılmak istiyor" diyen baba Ekici'nin daha sonra Beşiktaş asbaşkanı Ahmet Nur Çebi ile bir görüşme yaptığı bildirildi. Baba Ekici'nin Çebi'ye oğlunun Almanya'dan tanıdığı pek çok arkadaşının Beşiktaş'ta oynadığını anlaşma olması durumunda siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söylediği iddia edildi. Çebi'nin baba Ekici ile yaptığı görüşme hakkında Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu da bilgilendirdiği gelen bilgiler arasında.KAYNAK: FOTOSPOR

Yorumlar (6)
horatkartal 4 yıl önce
bu adam tam beşiktaşa göre. trabzona gidince içim ciz etmişti. maçlarda da hep gözüm kalırdı. başkan elini çabuk tut kaçırma.
celal gün 4 yıl önce
Bence şu anda türkiyeden alinabilecek en iyi yerli oyuncu inşAllah gelir
gökhan 4 yıl önce
oğlun gelirde dayı ts bize vermiyor gidip cimboma veriyor
sencer 4 yıl önce
şimdi gelse de, sosayı oğuzhanı rotasyonda rahatlassa amenna. Ama şubat ayında tolgayda döneceği için çok gerekli değil kanımca. O bütçeyi ospinaya ayırın :)
gonan 4 yıl önce
istemezyük! beşiktaş ayarı topçu değil.anadolu topçusu.bizde zaten ligin en iyi orta sahaları var..
kapkarakartal 4 yıl önce
bu cocugun gelmesi super olur. Serbest vuruslar penalti halini alir. orta sahada kadro derinligi/zenginligi yaratir. takas+para ya da olursa super olur