''Oğlum Beşiktaş'a gelir!''

Trabzonspor'da Erkan Zengin ile yaşadıkları nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen Mehmet Ekici'nin babası Beşiktaş'ın kapısını çaldı.

 Trabzonspor'da Erkan Zengin'den yediği yumruk sonrasında "ayrılmak istiyorum" diyen Mehmet Ekici babasını çağırmış, gurbetçi oyuncunun babası da Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşmüştü. Bu görüşme sonrasında "oğlum ayrılmak istiyor" diyen baba Ekici'nin daha sonra Beşiktaş asbaşkanı Ahmet Nur Çebi ile bir görüşme yaptığı bildirildi. Baba Ekici'nin Çebi'ye oğlunun Almanya'dan tanıdığı pek çok arkadaşının Beşiktaş'ta oynadığını anlaşma olması durumunda siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söylediği iddia edildi. Çebi'nin baba Ekici ile yaptığı görüşme hakkında Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu da bilgilendirdiği gelen bilgiler arasında.KAYNAK: FOTOSPOR

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 02:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
horatkartal
horatkartal - 4 yıl Önce

bu adam tam beşiktaşa göre. trabzona gidince içim ciz etmişti. maçlarda da hep gözüm kalırdı. başkan elini çabuk tut kaçırma.

celal gün
celal gün - 4 yıl Önce

Bence şu anda türkiyeden alinabilecek en iyi yerli oyuncu inşAllah gelir

gökhan
gökhan - 4 yıl Önce

oğlun gelirde dayı ts bize vermiyor gidip cimboma veriyor

sencer
sencer - 4 yıl Önce

şimdi gelse de, sosayı oğuzhanı rotasyonda rahatlassa amenna. Ama şubat ayında tolgayda döneceği için çok gerekli değil kanımca. O bütçeyi ospinaya ayırın :)

gonan
gonan - 4 yıl Önce

istemezyük! beşiktaş ayarı topçu değil.anadolu topçusu.bizde zaten ligin en iyi orta sahaları var..

kapkarakartal
kapkarakartal - 4 yıl Önce

bu cocugun gelmesi super olur. Serbest vuruslar penalti halini alir. orta sahada kadro derinligi/zenginligi yaratir. takas+para ya da olursa super olur